Neler Yeni

Sanal Bellek Bilgisayara Zarar Verir mi

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer
Merhaba Sanal Bellek Bilgisayara Zarar Verir mi 16384 Verdim Sanal Bellek olarak herhangi Bir Zararı Varmı Warzoneda Kasma Sorunum Ciddi Anlamda Düzeldi Bu İşlemi yapınca Depolamadan 5gb Düştü hiç Sorun Değil benim İçin Başka Bir Zararı Varmı

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Zararı yok hocam.

Ada1080p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ada Bakır
Merhaba Sanal Bellek Bilgisayara Zarar Verir mi 16384 Verdim Sanal Bellek olarak herhangi Bir Zararı Varmı Warzoneda Kasma Sorunum Ciddi Anlamda Düzeldi Bu İşlemi yapınca Depolamadan 5gb Düştü hiç Sorun Değil benim İçin Başka Bir Zararı Varmı
Nasil yaptınız hocam youtube videosu var mı?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,090
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
SSD'nin Ömrünnden Yer.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Onerileni yapmak daha mantikli olacaktır diskin işi veri yazip silmek zaten ama bi bölümü ram mantığıyla çalıştığından daha fazla veri yazip silecek ömründen yer ama o kadar hizli olmaz ve sıkıntı çıkarmaz kapatinca bazi programlar, oyunlar çalışmıyor

Top Bottom