Neler Yeni

Sanırım kendim için mükemmel mouse'u buldum en fp

Shourd

80+ Silver
100 TL Lik Trendyol mousepad yeniside 450 TL'lik Hepsiburada mousepad.
bendekide 2 yıl önce fln alınmış a101 den 25tl idi sanırım mousepad iyi sanırım mousler kalitesizlerde dhaa iyi çalışıyor :D

Shourd

80+ Silver
Bloody = kalite demek zaten
sipariş verdim hocam 10 dk önce
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 TL Lik Trendyol mousepad yeniside 450 TL'lik Hepsiburada mousepad.
hocam şimdi kafama takıldıda ben bu mousede makro kulansam oyunlarda ban yermiyim bide sanırım silah sekmesini engelleme fln varmış .d şaka şaka ona ihtiyacım yokta mcde kulanıcağım makroyu ban yermiyim yada herhangi bir oyunda

Son düzenleme:

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yunus Emre Arslan
sipariş verdim hocam 10 dk önce

hocam şimdi kafama takıldıda ben bu mousede makro kulansam oyunlarda ban yermiyim bide sanırım silah sekmesini engelleme fln varmış .d şaka şaka ona ihtiyacım yokta mcde kulanıcağım makroyu ban yermiyim yada herhangi bir oyunda
Kullanmayıp kendin geliştirirken butterfly ile makro gibi olabilirsin

Shourd

80+ Silver
alınır mı? 500 tl bütçede makrolu trust office mouse kullanıyorum şuan

400 hz den geçilirmi?
bu mouse 1000hz ama bildiğim kadarıyla 500hz ile 1000hz arasındaki fark çok hissedilebilecek bi fark değilmiş ve makrolu istiyorsanız bu mouse alınır yalnız ağır bi mouse benim gibi seviyorsanız alın derim makro konusundada her yerde gördüğüm kadarıyla bloodyden iyisi yokmuş

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ebubekir usta
bu mouse 1000hz ama bildiğim kadarıyla 500hz ile 1000hz arasındaki fark çok hissedilebilecek bi fark değilmiş ve makrolu istiyorsanız bu mouse alınır yalnız ağır bi mouse benim gibi seviyorsanız alın derim makro konusundada her yerde gördüğüm kadarıyla bloodyden iyisi yokmuş
şuan makrolu ağır ofis mousesi kullanıyorum geçmem çok bir şey değiştirirmi?

Shourd

80+ Silver
şuan makrolu ağır ofis mousesi kullanıyorum geçmem çok bir şey değiştirirmi?
ofis mouseniz nedir ve neyin değilmesini istiyorsunuz mousenizin marka modelini söylermisiniz

Shourd

80+ Silver
trust 23808 babam iş yerinde fazla diye getirmişti bedwarsta sırf makrosu için kullanıyordum
mousenin kendi sitesinde bile tam bilgiler bulamadım ama şöyle diyim bu mouse ofis için kulanılan bi sensöre sahip oyun için olan bi sensörlü fark etmez bi mouseye geçseniz bile çok fark eder diye düşünüyorum birde bu makro konusunda en iyisi bi çok yerde öyle gördüm bloody marka v siz mouseden ne bekliyorsunuz farklılık olarak o önemli

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ebubekir usta
mousenin kendi sitesinde bile tam bilgiler bulamadım ama şöyle diyim bu mouse ofis için kulanılan bi sensöre sahip oyun için olan bi sensörlü fark etmez bi mouseye geçseniz bile çok fark eder diye düşünüyorum birde bu makro konusunda en iyisi bi çok yerde öyle gördüm bloody marka v siz mouseden ne bekliyorsunuz farklılık olarak o önemli
küçük olması bundan hafif olması şuan bu tahminen 300gr orta tekerleğin rahat olması çünkü bu çok rahat ve önceden kullandıklarım çok kötüydü makrosu iyi olmalı

Shourd

80+ Silver
küçük olması bundan hafif olması şuan bu tahminen 300gr orta tekerleğin rahat olması çünkü bu çok rahat ve önceden kullandıklarım çok kötüydü makrosu iyi olmalı
şöyle diyim o mouse trust olan 90 gram toplamda 108 gram yani 300gram değil bu bloody olan ise 148 gram sizin mousenize göre dhaa ağır boyut olarak benzer olabilirler biraz ama sizin mouseniz kesinlikle 300gr olamaz

sizin mouse-

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ebubekir usta
şöyle diyim o mouse trust olan 90 gram toplamda 108 gram yani 300gram değil bu bloody olan ise 148 gram sizin mousenize göre dhaa ağır boyut olarak benzer olabilirler biraz ama sizin mouseniz kesinlikle 300gr olamaz

sizin mouse-
peki hocam geçilirmi başka bir şey önerir misiniz? 500 tl

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,159
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom