Neler Yeni

Yardım Sarı bakır tellerin üzerindeki siyah çizgi nomalmi

Aestro

80+
Sıfır aldım kapalı kutu 4 ay önce vatan bilgisayardan sistemi toplayınca acacaktim fakat 4 ay icinde sistemi toplayamadim problem oldu şimdi elime para gecti toplayacagim ama kutuyu actigimda ssdnin bakır telleri üzerinde siyah ince çizgiler gördüm açıkcası oksidlenme veya kullanılmış bir ürün satılmasından şüphelenmeye başladım ürünün üzeronden 4 ay geçti cayma hakkida yok bu saatten sonra vatani aradigimda servise gönder rapora göre işlem yapariz diyor sıfır ürünü servise göndermek istemiyorum bu durum normalmi foruma sormak istedim ya aşınmaya benziyor yada üretimle alakalı daha 1 kere bile anakart yuvasına takmadım

Yakında bir tanede 990 pro 1tb alacagim ama aldigim zaman ya ondada.böyle olmazsa ozaman ikinci elmi 2tb olan versiyonu diye elim ayagim birbirine giriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd hakkında uzman olan birileri varsa lütfen yardimci olurssa cok sevinirim

Konuyu yanlıs kategoride açmışım kusura bakmayın.

Aestro

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam herhangi bir aşınma yok değilmi samsung italya ekibine bile mail attım belki dediler anakart yuvasına oturmuş çikarilmis olabilir dediler takıntılı olduğum için olma ihtimalini bile düşündüm baya gerildim bu iade ürünler ikinci el urün gonderilmedi konusunda çok titizim ve takarım kafaya yeni 990 pro 1tb aldigim zamanda boylemi olacak hocam.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Takılmış gibi duruyor çünkü tüm çizgiler aynı düzlemde değil birkaç yerde sapmalar var. Çalışıyorsa proglem olacağını düşünmüyorum zaten 4 ay geçmiş üzerinden. Servise vs gönderseniz tak geri gönder bile yapılabilir

Kerem gök

80+ Silver
Hocam herhangi bir aşınma yok değilmi samsung italya ekibine bile mail attım belki dediler anakart yuvasına oturmuş çikarilmis olabilir dediler takıntılı olduğum için olma ihtimalini bile düşündüm baya gerildim bu iade ürünler ikinci el urün gonderilmedi konusunda çok titizim ve takarım kafaya yeni 990 pro 1tb aldigim zamanda boylemi olacak hocam.
kanka zaten en az 1 kere takılıyor test için :D ama sorun yok o çizgiler ben de yeni samsung ssd aldım o çizgiler var daha daha belirgin

Aestro

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takılmış gibi duruyor çünkü tüm çizgiler aynı düzlemde değil birkaç yerde sapmalar var. Çalışıyorsa proglem olacağını düşünmüyorum zaten 4 ay geçmiş üzerinden. Servise vs gönderseniz tak geri gönder bile yapılabilir
Zaten öyle yapacaklar muhtemelen iade ürün olmasını yediremiyorum kendime

En kötü yeni ssd aldığımda bir tane daha alacağım 990 pro 1tb eğer onun bakır telleri temizse demekki iade ürün satılmış demektir

kasadan çıkarmaya uğraşamam vallaha hocam
Hocam aldiginiz ssd modeli neydi birde kasaya takmadan önce bu çizgiler varmıydı önemli olan o anakarta takmadan öncede varmıydı?

Kerem gök

80+ Silver
Zaten öyle yapacaklar muhtemelen iade ürün olmasını yediremiyorum kendime

En kötü yeni ssd aldığımda bir tane daha alacağım 990 pro 1tb eğer onun bakır telleri temizse demekki iade ürün satılmış demektir

Hocam aldiginiz ssd modeli neydi birde kasaya takmadan önce bu çizgiler varmıydı önemli olan o anakarta takmadan öncede varmıydı?
970 evo plus

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Şeyde olabilir fabrikada test edilmiş vs de olabilir bir kere tak çıkar izine benziyor çünkü

Aestro

80+
Şeyde olabilir fabrikada test edilmiş vs de olabilir bir kere tak çıkar izine benziyor çünkü
Muhtemelen öyle oldu adamlara şimdi direkt ikinci el diye satti diye elimde yeterli kanit yokken suçlama yapamam diğer arkadaşta bendede öyleydi diyor yarın 990 pro 1tb veya 2tb sipariş veririm serviste normal diyor anlarız bakalım bu iz varmı

evet vardı çizgiler direkt kutudan çıktığı andan itibaren
Nereden aldınız peki hocam ve satıcısı kimdi bende ikinci ssd bakiyorumda ondan soruorum

Konu hakkında benim gibi buna takılan insanlar varsa bugün yarın veya önümüzdeki haftaya yeni alacagim 990 pro 1tb ssdyede bakacagim varmi diye fotoda yükleyeceğim konuyu takip edebilirler.

Hocam vatana mail attim samsung italya ekibindende dönüş geldi normal diye sanırım herkese böyle geliyor.

@Kürşat Kütükçü sen bu konulardan anlarsin hocam sende bir yorum yapabilirmisin

Son düzenleme:
Top Bottom