Neler Yeni

Şarkı arıyorum yardım edebilirmisiniz ?

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
sefa mert
Merhabalar çok saçma olucak ama 1 saattir aradığım şarkıyı bulamıyorum ve bu gereksiz konuyu burayada açmak istedim eğer yanlışlık yaptıysam özür dilerim

şarkı hakkında ne isim ne bir link hiç bir şey hatırlamıyorum sadece melodisi ve kapak fotoğrafı aklımda tekrar diyorum çok saçma ve gereksiz olabilir ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

şarkı türü phonk türünde ve slow tarzda çok bilindik bir şarkıydı

çoğu sad editte kullanılırdı çoğu phonk müzik gibi basslar vs çok yüksek değil ve çoğunlukla Vocale vardı

kapak fotoğrafında ise satanizm üçgeni gibi bir görsel, görselin önünde yüzü vs gözükmeyen sol elinde ise galiba haç işareti sarkıtan bir adam vardı
bütün hatırladıklarım bunlar

bu konuyu açarken şimdiden utandım :D yardımcı olursanız sevinirim

Phanzox

80+ Silver
Merhabalar çok saçma olucak ama 1 saattir aradığım şarkıyı bulamıyorum ve bu gereksiz konuyu burayada açmak istedim eğer yanlışlık yaptıysam özür dilerim

şarkı hakkında ne isim ne bir link hiç bir şey hatırlamıyorum sadece melodisi ve kapak fotoğrafı aklımda tekrar diyorum çok saçma ve gereksiz olabilir ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

şarkı türü phonk türünde ve slow tarzda çok bilindik bir şarkıydı

çoğu sad editte kullanılırdı çoğu phonk müzik gibi basslar vs çok yüksek değil ve çoğunlukla Vocale vardı

kapak fotoğrafında ise satanizm üçgeni gibi bir görsel, görselin önünde yüzü vs gözükmeyen sol elinde ise galiba haç işareti sarkıtan bir adam vardı
bütün hatırladıklarım bunlar

bu konuyu açarken şimdiden utandım :D yardımcı olursanız sevinirim
Bu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,192
İsim
Murat Orhan
After darka da phonk demezsin yav :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri