Neler Yeni

Şarkım sizce nasıl olmuş?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lieutenant Anderson
Yorumun için çok teşekkür ederim, gerçekten moral oldu :peped:
Ne demek. Vokal beat dengesi gayet yerinde dip vokaller ile şarkını zengileştirmişsin zaten okumada bir sıkıntı yoktu bana göre önceki şarkında, bunda da yok. Ritim de kaçırmamışsın, Mix mastering de harika. Ama tabi müzik yaparken asla ben oldum demeyip sürekli üstüne koymak gerekiyor. Farklı tarzlar da deneyebilirsin arada sırada çeşitlilik iyidir. :)

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
Öncelikle eline ve ağzına sağlık. Bana kalırsa basslar daha vurucu ve yoğun olabilirdi ama yine de dinlenir. Ben de böyle müzikler yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum. Ne bunu yapabilecek teknik bilgim var ne de beni teşvik edebilecek bir çevre. Gerçi şu sıralar FL Studio ile uğraşıyorum ve söz yazıyorum. Umarım gelişirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Öncelikle eline ve ağzına sağlık. Bana kalırsa basslar daha vurucu ve yoğun olabilirdi ama yine de dinlenir. Ben de böyle müzikler yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum. Ne bunu yapabilecek teknik bilgim var ne de beni teşvik edebilecek bir çevre. Gerçi şu sıralar FL Studio ile uğraşıyorum ve söz yazıyorum. Umarım gelişirim.
teşekkürler yorumun için. Ben fl stüdio üzerinden mix mastering işlemlerini yapıyorum. Başta karışık gelsede eğer üzerine gider ve bolca demo kayıt alırsan zamanla çok kolay oluyor kullanmak programı.

121709

80+ Silver
Yani tarzım değil ama sesin güzel, daha farklı kullanabilirsin. Bu biraz ergence olmuş..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,084
Üyeler
141,085
Son üye
sero09
Top Bottom