Neler Yeni

Şarkım sizce nasıl olmuş?

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Hoşuma gitti. Başarılar.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Kankam internette rastgele karşıma çıkmış bir şarkı olarak bakıcak olursam bir çok benzeri olan, klasik bir şarkıymış gibi geldi bana. Kendi ruhu olan, başka şarkılara benzemeyen şarkılar benim daha çok hoşuma gidiyor. (Çok değişik şarkılardan bahsediyorum, ÖR: zombi, balıkçı rum balıkçı ruhum veya ranam gibi.) (farklı tarzlardan örnek verdim ki daha anlaşılır olsun)

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
eğer sen söylüyorsan mükemmel

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam internette rastgele karşıma çıkmış bir şarkı olarak bakıcak olursam bir çok benzeri olan, klasik bir şarkıymış gibi geldi bana. Kendi ruhu olan, başka şarkılara benzemeyen şarkılar benim daha çok hoşuma gidiyor. (Çok değişik şarkılardan bahsediyorum, ÖR: zombi, balıkçı rum balıkçı ruhum veya ranam gibi.) (farklı tarzlardan örnek verdim ki daha anlaşılır olsun)

eğer sen söylüyorsan mükemmel
ever ben söylüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

zevkler, renkler yorumun için teşekkürler :)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,344
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Knka çok merak ediyorum bende de ses var ama prodüksiyon yok bunu nasıl yapıyorsun ya da program var mı varsa nedir bu arada ağzına sağlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Knka çok merak ediyorum bende de ses var ama prodüksiyon yok bunu nasıl yapıyorsun ya da program var mı varsa nedir bu arada ağzına sağlık
fl stüdio üzerinden yapıyorum. ortalama 2 yıldır fln demolar kayıt edip mixliyorum. Kısaca denedikçe ve araştırdıkça zamanla öğrendim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lieutenant Anderson
Gerçekten çok iyi. Daha önce de başka bir parçanı paylaşmıştın, ben de kendimce fikrimi belirtip artı ve eksi yönleri belirtmiştim. Eleştirileri dikkate almış gibisin bu şarkıda önceki şarkında bana göre eksik gördüğüm hiçbir şeye rastlamadım. Kesinlikle yazmaya devam et dostum, her ne kadar Underground rap dinleyicisi olsam ve bu tür mumble trap tarzı bana hitap etmese bile keyifle dinlerim seni :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Gerçekten çok iyi. Daha önce de başka bir parçanı paylaşmıştın, ben de kendimce fikrimi belirtip artı ve eksi yönleri belirtmiştim. Eleştirileri dikkate almış gibisin bu şarkıda önceki şarkında bana göre eksik gördüğüm hiçbir şeye rastlamadım. Kesinlikle yazmaya devam et dostum, her ne kadar Underground rap dinleyicisi olsam ve bu tür mumble trap tarzı bana hitap etmese bile keyifle dinlerim seni :)
Yorumun için çok teşekkür ederim, gerçekten moral oldu :peped:

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,344
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
fl stüdio üzerinden yapıyorum. ortalama 2 yıldır fln demolar kayıt edip mixliyorum. Kısaca denedikçe ve araştırdıkça zamanla öğrendim.

Anladım knkam çok teşekkür ederim 🤗 başarılar diliyorum sana da

Top Bottom