Neler Yeni

Yeni şarkım nasıl olmuş?

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Knk eğer emotional trap ile ilgileniyorsan şunlara bak. Sözlerine bakacak olursak emotional parçalar için potansiyelin var.
İkiside benim :

Mesaj otomatik birleştirildi:

İkiside özel bir kişi için çıkaracağım şarkınındı ama MC bulamadım :D asDFASDFASDF
kaldılar öyle boşta :D
güzel beat aslında ama beatleri free beatlerden alıyorum ben şu anda, şimdilik satın alma işlerine girmiyorum hiç...

2mApoo

80+ Silver
güzel beat aslında ama beatleri free beatlerden alıyorum ben şu anda, şimdilik satın alma işlerine girmiyorum hiç...
Satın alman için deil la. Diyorum hani üzerine okuyacaksan beraber çalışabiliriz. Söz yazma ve flow bulma engelli olduğum için biraz zaman alır ama sana BEDAVA :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

1666435450893.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Satın alman için deil la. Diyorum hani üzerine okuyacaksan beraber çalışabiliriz. Söz yazma ve flow bulma engelli olduğum için biraz zaman alır ama sana BEDAVA :D
güzel olabilir asında bende çok beat bulamıyorum kendime göre bu aralar

2mApoo

80+ Silver
Knk beat bulunur ama PARAN VARSA :D beleş beatlerde telif hakkı doğuyor sonradan :/
Dediğim gibi biri için çıkaracaktım bu şarkıyı ama çalıştığım ekipten ayrıldım o yüzden MC bulamıyorum ve kayıt yeri ayarlayamıyoruz. Benim ses leş olduğu için kaldılar öyle işte :(

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Top Bottom