Neler Yeni

Yeni şarkım nasıl olmuş?

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,206
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

QRuder

80+ Silver
Öyle olmaması gerekse çakal reckol gibi isimler şu anda ünlü olamazdı. Demek ki yeni düzende sesi kötü olanlar soundlarını geliştirerek, güzel flow yaparak dinlenebiliyor. Sözlerin anlamlı olmasına bile bakmıyor çoğu kişi (bende dahil)

Dediğin adamların bende ne 1 gram hatrı ne 1 gram sevgisi ne de 1 gram ilgim var, ikisi hakkında bildiğim tek şey yaptıklarının ne şarkı ne de müzik olduğu

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,206
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Dediğin adamların bende ne 1 gram hatrı ne 1 gram sevgisi ne de 1 gram ilgim var, ikisi hakkında bildiğim tek şey yaptıklarının ne şarkı ne de müzik olduğu
Aynen katılıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Sen kulağa hitap etmek değil, sen ünlü olmak istiyorsun. Lütfen bu mesajıma cevap verme, hayırlı olsun şarkın.
öyle olsa drill beat üzerine karı kız ve paradan bahseder, eski sevgiliye mesaj göndericek bir kısım yazar, sonrada bu kısmı tiktoklarında kullanmaları için bütün arkadaşlarımdan ricada bulunurum. İnsanlar görür ve sound hoşlarına giderse onlarda eski sevgililerine mesaj vermek için o şarkıyla tiktok çeker ardından akım haline gelir ve ünlü olurum. Reckol ve Çakal bu şekilde oldu zaten. Amaclarımdan biri de müzik işinden para kazanmak tabii ki belki tutar bir şarkımda, birşeyler kazanmaya başlarım vs. ama dediğim gibi amaclarımdan biri bu temel amacım değil.

QRuder

80+ Silver
öyle olsa drill beat üzerine karı kız ve paradan bahseder, eski sevgiliye mesaj göndericek bir kısım yazar, sonrada bu kısmı tiktoklarında kullanmaları için bütün arkadaşlarımdan ricada bulunurum. İnsanlar görür ve sound hoşlarına giderse onlarda eski sevgililerine mesaj vermek için o şarkıyla tiktok çeker ardından akım haline gelir ve ünlü olurum. Reckol ve Çakal bu şekilde oldu zaten. Amaclarımdan biri de müzik işinden para kazanmak tabi ki belki tutar bir şarkımda, birşeyler kazanmaya başlarım vs. ama dediğim gibi amaclarımdan biri bu temel amacım değil.
ula iyiki cevap verme dedik :D ben sana hayırlı olsun dedim sal beni

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
yanlış anlama lütfen beni, kötü anlamda yada sana kızdığım için böyle söylemiyorum ama boomer kafasında düşünüyorsun bence. Yani müzik yapmak için sesin güzel olmalı mükemmel olmalı fln... Ama hayır artık autotune diye bir şey var ve güzel kullanırsan o insanların sesi gibi sesler yakalayıp daha güzel modern bi müzik sunabilirsin.

QRuder

80+ Silver
yanlış anlama lütfen beni kötü anlamda yada sana kızdığım için böyle söylemiyorum ama boomer kafasında düşünüyorsun bence. Yani müzik yapmak için sesin güzel olmalı mükemmel olmalı fln... Ama hayır artık autotune diye bir şey var ve güzel kullanırsan o insanların sesi gibi sesler yakalayıp daha güzel modern bi müzik sunabilirsin.
sesin kötü demedim sesin güzel olmalı demedim sesin mükemmel olmalı da demedim hiçbir cümlemde, ben sana dedim ki sesin farklı olmalı dedim farklılıktan kastımı güzel veya mükemmel mi anladın, hayır farklı olmalı dedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
sesin kötü demedim sesin güzel olmalı demedim sesin mükemmel olmalı da demedim hiçbir cümlemde, ben sana dedim ki sesin farklı olmalı dedim farklılıktan kastımı güzel veya mükemmel mi anladın, hayır farklı olmalı dedim.
farklı ses? uzaylı mı çağırıyım kayıt için reis :kekw: ses tonu mu demek istiyosun.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,206
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Ortam kızıştı. Dur mısır patlatayım.

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Bu ne la herkes şarkı yapıyo yarın kedime yaptırcam

QRuder

80+ Silver
az da siz kapışın hele en nefret ettiğim konu sıralamasında ilk 5 e giriyor yeni nesil müzik konusu ve müzikler

Top Bottom