Neler Yeni

Yeni şarkım nasıl olmuş?

QRuder

80+ Silver
sen sormuşsun bende fikrimi belirteyim berbat, önüne gelen ciyaklamasın dedikçe millet azıtıyor. Ya arkadaş şarkı desek hoşa giden uyumlu, ezgili bir ses dizisi yok, Peki sizin bu yaptığınız ne oluyor? birşeyler yapmışsın ona lafım yok da önüne gelen yapmasın şunu be

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
uwu
sen sormuşsun bende fikrimi belirteyim berbat, önüne gelen ciyaklamasın dedikçe millet azıtıyor. Ya arkadaş şarkı desek hoşa giden uyumlu, ezgili bir ses dizisi yok, Peki sizin bu yaptığınız ne oluyor?
peki seni bu kadar sinirlendiren olay nee
Mesaj otomatik birleştirildi:

reklamın her türlüsü iyidir, teşekkür ederim desteğin için bro :peepokalp:
bn imzama şarkının linkini koysam reklamdan banlarlarmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
sen sormuşsun bende fikrimi belirteyim berbat, önüne gelen ciyaklamasın dedikçe millet azıtıyor. Ya arkadaş şarkı desek hoşa giden uyumlu, ezgili bir ses dizisi yok, Peki sizin bu yaptığınız ne oluyor?
Beğenmemiş olabilirsin tabi ki bunda bir sıkıntı yok ama bence ifade ediş şeklini düzeltmelisin, bütün piyasaya olan nefretini benden çıkarma. Bence gayet kulağa hoş geliyor flow ve sözlerde güzel. Yeni piyasa böyle müziklerle ilerliyor ve bence gayet güzel çoğu.

peki seni bu kadar sinirlendiren olay nee

bn imzama şarkının linkini koysam reklamdan banlarlarmı
Bilmiyorum tam olarak ama banlıyacaklarını sanmıyorum. Zaten herhangi bir gelir de sağlamıyorum bu şarkıdan :)

QRuder

80+ Silver
Önüne gelen müzik yapamaz mı, tabi yapar ben engelleyemem. Ama yani farklı bir şeyin olması lazım sesinin gerçekten farklı olması lazım her önüne gelen şarkı veya müzik artık neyse söylerse olur mu sence ne anlamı kalır , ki kalmadı zaten sen söyle ya kalır mı ,sesin farklı mı hayır yada başka bir özelliğin mi var ne biliyim kafa sesi veya rahatlıkla her tonu detone olmadan söyleyebilir misin mesela bir özelliğin olması lazım bence normal bir ses ile şarkı çıkarmak vs. neyse.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,206
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
sen sormuşsun bende fikrimi belirteyim berbat, önüne gelen ciyaklamasın dedikçe millet azıtıyor. Ya arkadaş şarkı desek hoşa giden uyumlu, ezgili bir ses dizisi yok, Peki sizin bu yaptığınız ne oluyor? birşeyler yapmışsın ona lafım yok da önüne gelen yapmasın şunu be
Sert eleştiriyi severim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Önüne gelen müzik yapamaz mı, tabi yapar ben engelleyemem. Ama yani farklı bir şeyin olması lazım sesinin gerçekten farklı olması lazım her önüne gelen şarkı veya müzik artık neyse söylerse olur mu sence ne anlamı kalır , ki kalmadı zaten sen söyle ya kalır mı ,sesin farklı mı hayır yada başka bir özelliğin mi var ne biliyim kafa sesi veya rahatlıkla her tonu detone olmadan söyleyebilir misin mesela bir özelliğin olması lazım bence normal bir ses ile şarkı çıkarmak vs. neyse.
Öyle olmaması gerekse çakal reckol gibi isimler şu anda ünlü olamazdı. Demek ki yeni düzende sesi kötü olanlar soundlarını geliştirerek, güzel flow yaparak dinlenebiliyor. Sözlerin anlamlı olmasına bile bakmıyor çoğu kişi (bende dahil)

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,206
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Öyle olmaması gerekse çakal reckol gibi isimler şu anda ünlü olamazdı. Demek ki yeni düzende sesi kötü olanlar soundlarını geliştirerek, güzel flow yaparak dinlenebiliyor. Sözlerin anlamlı olmasına bile bakmıyor çoğu kişi (bende dahil)
Sana da katılıyorum. Ben arada kaldım.

QRuder

80+ Silver
Sen kulağa hitap etmek değil, sen ünlü olmak istiyorsun. Lütfen bu mesajıma cevap verme, hayırlı olsun şarkın.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,206
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
uwu
sen annenin karnından konuşarak/yürümeyi bilerek mi çıktın?
zaten muhtemelen ilk şarkısı falandır bn neler dinledim(sesimde berbat)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom