Neler Yeni

Yeni şarkım nasıl olmuş?

QRuder

80+ Silver
pp deki fotoyla çok uyuşuyorsun he, kafi yazma bence daha git sagopa yada ajda pekkan dinle seversinn
sert de yaparmısızz ajda pekkan ne aaw , git sagopa dinle derken, sagopa kötü demek istiyor isen sen şu anda hayatının hatasını yapıyosun

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
sert de yaparmısızz ajda pekkan ne aaw , git sagopa dinle derken, sagopa kötü demek istiyor isen sen şu anda hayatının hatasını yapıyosun
kötü demedim, ama sevmiyorum ilgilendirmiyor yaptığı müzik beni. Ayrıca sagopanın seside acayip değişik dimi dediğin gibi hiç bulunmayacak bir ton hahahaha

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Hocam sarki falan çok iii ellerine sağlık ama bazı yerlerde ses tonu ve şiddetini değiştirip denesene önerim sadece
tekrar yapmak yorucu olur ama bir sonraki şarkılarımda öyle yapmaya çalışırım. Eleştiriler ile birlikte öğrenip gelişiyorum bende :peepokalp:

Güzel diyen de olacak kötü diyen de olacak, sen bu işte ilerlemek istiyorsan sürekli bir şeyler denemelisin, senin gibi denemeye cesaret edemeyecek insanların yorumlarına bakma. İşin ustalarını takip et onlardan bir şeyler öğrenmeye çalış sürekli. Youtube'dan Emre Yücelen videolarını izlemeni tavsiye ederim, eğlenceli şarkı olmuş emeğine sağlık.

QRuder

80+ Silver
kasım şeren alır seni. Adam duygularını mükemmel bir şekilde dile getiriyor biraz eğeğeğ ediyo ama en azından müzik kategorisine giriyor bu sebepten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom