Neler Yeni

Sata Ssd Onerisi 500gb

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Griffith
Sata önermem aynı fiyata M2 var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sata önermem aynı fiyata M2 var.

m2 slotu yok. pcie x2 slotunu da ekran karti kapliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Griffith
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...00-m-2-pci-express-3-0-fiyati,1131443055.html Bu daha iyidir.

Hocam adaptörle takılamıyor mu?
aga anakartta m2 ssd slotu yok. Donusturucu ile de kullanamiyorum ekran karti engelliyor slotu. pcie x2 slotu uzatici alsam da m2 ssd yi pcie x2 ye taktigimda boot edemiyorum sanirim. Anakart msi a68hm-e33 v2

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...00-m-2-pci-express-3-0-fiyati,1131443055.html Bu daha iyidir.

Hocam dönüştürücüyle takılamıyor mu?
Takabiliyorum fakat uzatma kablosu ile 1380tlyi geciyor 500gb ssd aldigimda. Bir de boot edilmiyor sanirim. Sistemi boot etmek ve oyun icin alicam

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Griffith
aga anakartta m2 ssd slotu yok. Donusturucu ile de kullanamiyorum ekran karti engelliyor slotu. pcie x2 slotu uzatici alsam da m2 ssd yi pcie x2 ye taktigimda boot edemiyorum sanirim. Anakart msi a68hm-e33 v2
Anladım hocam, ne yazık ki o konuda benden daha bilgili arkadaşları beklemeniz gerekli.

Takabiliyorum fakat uzatma kablosu ile 1380tlyi geciyor 500gb ssd aldigimda. Bir de boot edilmiyor sanirim. Sistemi boot etmek ve oyun icin alicam
Aşsın hocam, 100-200 TL çok sıkıntı olmaz sanki.

Ben bunların arasından MLD'yi seçerdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
Anladım hocam, ne yazık ki o konuda benden daha bilgili arkadaşları beklemeniz gerekli.

<3 sagol 100 200 koyulmus hali bu arada 1380. Kendim icin bakmiyorum.

griffith seviyon mu

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Griffith
aga griffith serefsizin teki
Ben tam olarak öyle düşünmüyorum. Evet arkadaşlarını öldürmesi kötü ama onu anlık bir şehvetle yapıyor, ben olsam o kadar gücü görünce aynısını yapardım. Ama Casca'ya Guts'ın önünde yaptıkları çok delirtici. Hocam Sata SSD konusunda neler konuşuyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
Ben tam olarak öyle düşünmüyorum. Evet arkadaşlarını öldürmesi kötü ama onu anlık bir şehvetle yapıyor, ben olsam o kadar gücü görünce aynısını yapardım. Ama Casca'ya Guts'ın önünde yaptıkları çok delirtici.
Bence yaptiklarinin sorumlulugunu alarak, o sekilde yasamaya devam etmeliydi. Kralin kiziyla sonucta kendi birlikte oldu. Kendi yasama arzusu ve cikari ugruna birlikte yurudugu herkesi oldurdu. Bununla da kalmadi. Bunun oncesinde de herkese gosterdigi samimiyet sadece hedeflerine ulasmasi icindi. Her seyi kendi merkezinde gorup, herkesi kullandi kisaca.

Ben tam olarak öyle düşünmüyorum. Evet arkadaşlarını öldürmesi kötü ama onu anlık bir şehvetle yapıyor, ben olsam o kadar gücü görünce aynısını yapardım. Ama Casca'ya Guts'ın önünde yaptıkları çok delirtici. Hocam Sata SSD konusunda neler konuşuyoruz.
Haa senarist arkadas sonlara dogru boyle bir kisilige acimamizi istedi. Bence acinasi duruma kendi kendini soktu ve izleyicilerin cogu da son senaryolarda acidigi icin baglandi bu karaktere

Sorumlulugu hicbir zaman kendinde gormedi. Daima yanindakileri baskiladi ve sucu baskalarina atti. Fakat insanlara karsi tavri durusu sonucunda olusan seylerdi hepsi. Yani mahvetti her seyi griffith bence. Narsistlikten de ote bir karakter. Hasta bir kisilik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,932
Üyeler
156,859
Son üye
cegdar
Top Bottom