Neler Yeni

Satranç vs Legends of Runeterra: Hangisi iyidir?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Satranç mı Legends of Runeterra mı? Haluk Tatar analitik düşünme açısından CCG oyunlarının faydalı olduğunu söylemişti. Bunlardan biri de LoR. Sizce satranç mı LoR mu? Benim gönlüm LoR'dan yana çünkü görselliği ve oynanışı bakımından daha çok ilgimi çekiyor ama bilemedim.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,385
İsim
Fatih
Ikisini de oynayabilirsin ama bence disli bir rakiple satrancin verdigi tat baska.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ikisini de oynayabilirsin ama bence disli bir rakiple satrancin verdigi tat baska.
Ya he de LoR oynamak istiyorum ama acaba analitik düşünme yönüme katkısı olur mu bilmiyorum.

TİTAN.

80+ Platinum
Satranç mı Legends of Runeterra mı? Haluk Tatar analitik düşünme açısından CCG oyunlarının faydalı olduğunu söylemişti. Bunlardan biri de LoR. Sizce satranç mı LoR mu? Benim gönlüm LoR'dan yana çünkü görselliği ve oynanışı bakımından daha çok ilgimi çekiyor ama bilemedim.
tabii ki de satranç bu söylem satranç oyununa hakaret

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Ne satranç ne lor en zoru loldür aga

Top Bottom