Neler Yeni

Sayısaldan eşit ağırlığa geçmek

Jaxew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat tnk
Merhaba şu an 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim. TYT 40net yapıyorum ve 9-10 da hiç çalışmadım sınava 1 buçuk seneye yakın zaman var şu andan itibaren düzenli ve sıkı çalışmayla sayısalda yapabileceğim neti eşit ağırlıkta daha az kasarak daha iyi bir sıralamayla daha iyi bir ünide okuyabilirim veya eşit ağırlıkta kasarak derecede yapabilirim sizce yanlış mı düşünüyorum eşit ağırlıkta derece şansı daha yüksek değil mi?

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Tayfun Yılmaz
Merhaba şu an 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim. TYT 40net yapıyorum ve 9-10 da hiç çalışmadım sınava 1 buçuk seneye yakın zaman var şu andan itibaren düzenli ve sıkı çalışmayla sayısalda yapabileceğim neti eşit ağırlıkta daha az kasarak daha iyi bir sıralamayla daha iyi bir ünide okuyabilirim veya eşit ağırlıkta kasarak derecede yapabilirim sizce yanlış mı düşünüyorum eşit ağırlıkta derece şansı daha yüksek değil mi?
Eşit ağırlığı herkes yapabiliyor ve bu yüzden seni öne itecek olan yine matematik.Şuandan itibaren bile sayısalda çok iyi çalışırsan çok ciddi dereceler yapabilirsin.Meslek hedefini belirlemen gerek çünkü kafanın esmesine göre alan değiştirme bence.Becerin yoksa yapamazsın falan filan demesinler,başarmak isteyen her şekilde başarır.

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
edebiyat hocanlar aran iyi 12. sınıfın martından önce karar ver geçip geçmiceğine sosyalden temelin varsa zorlamaz

Qwelsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ad soyad
Geçilir cografya icin ayt konulari daha rahat diyolar tarih ve edebiyatta full ezber geriye matematiği saglam tutmak kaliyor yaparsin bence

Top Bottom