Neler Yeni

Yardım Seasonic Focus GX SSR-850FX3 Gen5 850 W alınır mı ?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
mehmet ali oğuz
Seasonic iyi marka evet yorumlar da highpower ws gördüğüm için önerdim? Kaliteden ödün verme derken seasonic fsp cwt gibi ünlü firmalar üretiyor zaten o tüm gördüğün markaları :) MSİ coğu ürünü cwt firmasına ait gibi gibi

rLcGu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza Tüfekçi
Seasonic iyi marka evet yorumlar da highpower ws gördüğüm için önerdim? Kaliteden ödün verme derken seasonic fsp cwt gibi ünlü firmalar üretiyor zaten o tüm gördüğün markaları :) MSİ coğu ürünü cwt firmasına ait gibi gibi
Evet yukarıda 1300w lık bir ürün linki koydum ciddi bir watt farkına aynı fiyat olduğu için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet aynı büyük üreticiler fakat aynı malzeme kalitesinde mi aynı malzemeleri mi kullanıyorlar pek bir bilgim yok.Sizin varsa aydınlatırsanız sevinirim

ThE LoSt

80+ Gold
arada 700 tl farkı var sizce vermeye değer mi ? marka olarak çok iyi olduğunu birkaç yerde daha okudum seasonic in
AGL serisi de kalitelidir fakat arada öyle verilmeyecek bir fark yok kaldı ki Seasonic model gerek termal başarım gerek verimlilik olarak gold sertifika diğer ürünlerden ayrılır ve kıl payı plat sertifikayı kaçırır. Buarada full japon malı kapatisörlerden oluşan devasa güç çıkışını yöneten kaliteli bileşenlerden bahsediyoruz. Kendimde yıllardır seaonic kullanıyorum pekala memnunum şans verilebilir.

Son düzenleme:

rLcGu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza Tüfekçi
AGL serisi de kalitelidir fakat arada öyle verilmeyecek bir fark yok kaldı ki Seasonic model gerek termal başarım gerek verimlilik olarak gold sertifika diğer ürünlerden ayrılır ve kıl payı plat sertifikayı kaçırır. Buarada full japon malı kapatisörlerden oluşan devasa güç çıkışını yöneten kaliteli bileşenlerden bahsediyoruz. Kendimde yıllardır seaonic kullanıyorum pekala memnunum şans verilebilir.
Seasonic alacağım gibi duruyor sağolun 🙏

Top Bottom