Neler Yeni

Sekiro oynuyorum ancak zorlanıyorum yeni başlıyanlar için souls oyun önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğukan Meral
Merhaba sekiroyu oynamaya çalışıyorum(oynuyamıyorum) daha öncesinde biraz elden ring oynadım yaklaşık 10 saat civarı açık dünyası karmaşık geldiğinden başka souls oyunu oynayıp sonradan elden ringe dönmek istedim ve sekiroya başladım ancak bu ise fazla zor geldi başlangıç için birkaç souls oyunu önerebilir misiniz?

Epiktetos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
İshak Çakır
Lies of P deneyebilirsin başlangıç olarak . Sekiro'ya göre daha kolay

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Başlangıç oyunu elden ring. Daha bir şey demeye gerek yok, elden ringi yapamıyorsan diğerleride olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğukan Meral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başlangıç oyunu elden ring. Daha bir şey demeye gerek yok, elden ringi yapamıyorsan diğerleride olmaz.
yeni sistem alacağım yakın zamanda bu bilgisayarımda biraz kasıyordu alana kadar 1 oyun bitirmek istiyorum elden ring den başka söyliyebilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
Lies of P Sekiroya göre gayet de daha zor.

Türe giriş için en iyisi bence Elden Ring açık dünya karmaşık geldiyse internette gidilebilecek yerleri gösteren bir dünya harita var oralardan bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğukan Meral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeni sistem alacağım yakın zamanda bu bilgisayarımda biraz kasıyordu alana kadar 1 oyun bitirmek istiyorum elden ring den başka söyliyebilir misiniz
Lies of P Sekiroya göre gayet de daha zor.

Türe giriş için en iyisi bence Elden Ring açık dünya karmaşık geldiyse internette gidilebilecek yerleri gösteren bir dünya harita var oralardan bakabilirsin
dediğim gibi hocam şu anlık oynuyamam ama en kısa zamanda oynuyacağım şimdilik farklı bir oyun var mıdır acaba?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Başlangıç olarak Elden Ring idealdir aslında. Ben Lies Of P'yi ilk çıktığı zaman aldım. Bayağı bir zorladı ve hile kullandım. Daha sonra Elden Ring oynamaya başladım. Ne, nerede, nasıl kullanılır mantığını öğrendikten sonra Lies Of P'yi PS5'e aldım. Bugün pilatin kupayı tamamladım. Dört gün falan sürdü. Toplamda 27 saat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
bir tane atlı boss var oraya kadar geldim sonrasında oyunun çok zor olduğunu söyliyenler olduğunu gördüm ve sormak istedim
Oyun aslında zor değil mekaniklere alışması zor. Deflect mekaniğini çözdüğünüzde gerisi çok kolay geliyor daha başlarındasınız zaten oyunun bırakmayın

MKeremM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Kerem Mungan
Hocam ben de ilk souls oyunu olarak sekiroyu bitirdim. Sekiro her ne kadar souls oyunu olarak geçse de oynanış olarak farklı bir oyun. Sizin yapmanız gereken tek şey oyundaki deflect sistemini çözmek. Emin olun ondan sonrası çok daha kolay olacak.

Top Bottom