Neler Yeni

selamlar annemin telefonunun depolama alanı sorunu bakabilir misiniz

selamlar arkadaşlar annemin telefonu samsung galaxy grand prime+ 8 gb kapasitesi var uygulama olarak sadece whatsapp yüklü fotoğraflarda çok az ce 8 gb dolu gözüküyor fotoğraf falan çekmiyor nedeni ne olabilir uzun zamandır böyle bir sorun var cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
8GB dediğin Depolama olduğuna emin misin?

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
selamlar arkadaşlar annemin telefonu samsung galaxy grand prime+ 8 gb kapasitesi var uygulama olarak sadece whatsapp yüklü fotoğraflarda çok az ce 8 gb dolu gözüküyor fotoğraf falan çekmiyor nedeni ne olabilir uzun zamandır böyle bir sorun var cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler
Offf o telefon cidden kanser ya .Bende de vardı telefon depolaması dolu bir şekilde geliyor çok sacma bir telefon

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Offf o telefon cidden kanser ya .Bende de vardı telefon depolaması dolu bir şekilde geliyor çok sacma bir telefon
Uygulamalarin güncellemelerini silince anca yer açılıyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
SD kart alabilirsin .Fotoları videoları müzikleri ona doldurursun

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hmm hatırladım hangi telefon olduğunu , dostum bir müddet babam mecburi kullanıyordu hayatımda gördüğüm en can sıkıcı telefon geçmiş olsun diyelim babam da da bu sorun vardı maalesef.
evet bizde değiştireceğiz çok kötü bir telefon ama şuanlık whatsapp bile açmıyor dostum teşekkür ederim cevabın için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözüm Harici bir SD kart alman olacaktır.
evet bende bunu düşündüm sorduğumda onunla alakası yoktur demişlerdi teşekkür ederim cevabın için :)

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Düzeltebildin mi kanka değiştirdin mi telefonu ?

nereden,nasıl yapacağım
Ayarlardan uygulamalar kısmına tıkla oradan bir uygulama seç (örn: Google) sağ üstteki üç nokta üst üste var ona tıkla Orada zaten yazıyor

Oldu mu

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Zaten Android işletim sistemi 6-7GB yer kaplıyor.

Top Bottom