Neler Yeni

Sen nasıl bir lidersin ATATÜRK 🇹🇷

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
ooooff çok sıkıldım. kaç gün geçti hala acısı çıkıyor. bu kadar acıtacağını bilsem sizleri üzmek istemezdim vallahi. gidip kazım karabekirin kaynaklarına bakabilirsin. ayrıca bu olayın seni bu kadar rahatsız etmesi ve böyle uğraşa girmen beni keyiflendirdi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

çığlık attım, kükredim.
ciddi soyluyorum sokakta denk gelmeyiz umarim

KAANT10X

80+ Bronze
Bu nasıl bir evrilme şeklidir konu nereden nereye gelmiş Atatürk de neticede siyasal bir hareketin lideridir seven sever sevmeyen sevmez bir de birbirinizi ölümle tehdit ediyorsunuz.

cerrahh

80+ Bronze
ciddi soyluyorum sokakta denk gelmeyiz umarim
ciddi söylüyorsan sıkıntı. korktum şimdi.

Bu nasıl bir evrilme şeklidir konu nereden nereye gelmiş Atatürk de neticede siyasal bir hareketin lideridir seven sever sevmeyen sevmez bir de birbirinizi ölümle tehdit ediyorsunuz.
ben 2 kere bitirdim aslında konuyu ama hala laf ediyorlar hocam. benlik bir şey yok. konunun başında atatürkün bir sözünü eleştirdim sadece. herkes erkek bu forumda asarım, keserim, biçerim. gelin yapın tutan yok. klavyeden kolay zaten asmak, kesmek.

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
ciddi söylüyorsan sıkıntı. korktum şimdi.

ben 2 kere bitirdim aslında konuyu ama hala laf ediyorlar hocam. benlik bir şey yok. konunun başında atatürkün bir sözünü eleştirdim sadece. herkes erkek bu forumda asarım, keserim, biçerim. gelin yapın tutan yok. klavyeden kolay zaten asmak, kesmek.
hocam kendi agzinla diyorsun burdan konusmak kolay bunu sokakta de bakayim bu dediklerini . Ataturkun dusmani Turklerin dusmanidir.

cerrahh

80+ Bronze
hocam kendi agzinla diyorsun burdan konusmak kolay bunu sokakta de bakayim bu dediklerini
bütün arkadaşlarım bilir bu tavrımı. hepside karşıt görüşlüdür bu konuda ama bana saygılılar. hiç türk düşmanı olduğumuda iddia etmiyorlar. saygılı insanlar yani anlayacağın. sizin gibi hayalperest değil. asmalı kesmeli insanlar değil. saygı duymayı öğrenmişler sadece. sizinde öğrenmeniz lazım. ayrı olarak sokakta hiç atatürk düşmanı olduğumu söyleme ihtiyacı hissetmedim ki neden böyle bir şey yapayım durduk yere? hadi söyleyeyim yinede çok sıkıntı olmaz zannediyorum.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,296
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
oğlum şu konuyu gündeme getirip durmayın tartışmayın artık :D

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
bütün arkadaşlarım bilir bu tavrımı. hepside karşıt görüşlüdür bu konuda ama bana saygılılar. hiç türk düşmanı olduğumuda iddia etmiyorlar. saygılı insanlar yani anlayacağın. sizin gibi hayalperest değil. asmalı kesmeli insanlar değil. saygı duymayı öğrenmişler sadece. sizinde öğrenmeniz lazım. ayrı olarak sokakta hiç atatürk düşmanı olduğumu söyleme ihtiyacı hissetmedim ki neden böyle bir şey yapayım durduk yere? hadi söyleyeyim yinede çok sıkıntı olmaz zannediyorum.
zaten seni bu ulkede barindiranda suc neyse konuyu uzatmiycam artik gormek istemiyorum

cerrahh

80+ Bronze
zaten seni bu ulkede barindiranda suc neyse konuyu uzatmiycam artik gormek istemiyorum
konuyu uzatmak istemiyorum diyorsun bir yandan laf atıyorsun. ''seni bu ülkede barındıranda suç''? hayırdır babanın toprağı mı?
moderatör çağırıp kapatmak lazım konuyu bu arkadaşlar hala caz yapıyor.

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
konuyu uzatmak istemiyorum diyorsun bir yandan laf atıyorsun. ''seni bu ülkede barındıranda suç''? hayırdır babanın toprağı mı?
moderatör çağırıp kapatmak lazım konuyu bu arkadaşlar hala caz yapıyor.
turkun topragi. Evet babagim topragi Ataturkun kurdugu ulke iyi bilmiyorsan soyleyim Turklerin babasi Ataturk

cerrahh

80+ Bronze
Turklerin babasi Ataturk
IMG_4034.jpeg

sizle tartışmaktan zeka seviyesi şuralara düştü. nolur kilitleyin konuyu. konu sahibinede ayıp oluyor böyle ama kusura bakmasın artık.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,508
Üyeler
141,848
Son üye
AhmetBaki24
Top Bottom