Neler Yeni

Senheise game one+ gsx 1000 vs Logitech g pro x wireless lightspeed 2

RavenoLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet ALİGÜL
Arkadaşlar bu konuyu açmamdaki sebep benim gibi internetteki yorumların gazına gelip hali hazırda elinde iyi bir setup olan insanları bu işten caydırabilmek. Benimkine benzer bir setup var ise hiç kendi cebinizi üzmenize değmez. En iyi diye finanse edilen kulaklıklardan biri olan Logitech g pro x wireless lightspeed 2 i denemiş biri olarak inanın değmez.

Kulaklık bugün geldi denedim ve surround sesi bok gibi. Daha öncesinde gsx 1000 ve senheiser game one kullanıyordum ondaki 7.1 bir şeye benziyordu bundaki dts 2.0 aşırı derecede kötü ona kıyasla. Oyunlarda patlama seslerini güçlendiriyor ve yankı yapmasına neden oluyor. FPS oyununda en son isteyeceğiniz şey patlama seslerinin ayak seslerinin önüne geçmesidir. BF 2042 de denedim ve o oyunda neredeyse her 10 saniyede bir patlama oluyor ve sonuç rezalet hiçbir şekilde ayak seslerini ayırt edemiyorsunuz. Defalarca kez dibimdeki adam beni öldürdüğünde bile hiçbir ayak sesi duyamadım. Geri iade etmeye çalıştım teknosa hijyen ürünü diye kabul etmedi. Kısacası youtubedaki değerlendirmelere çok inanmayın %90 ı sponsorlu oluyor. Özellikle rutin kulaklık incelemesi yapan yabancıların yorumları çöp ile eş değer. Adamlar kötü yorum yaparsa firma onlara bir daha kulaklık yollamayacağı için övdükçe övüyor pezevenkler.

Equlaizer ayarlarını baya bir kurcaladım bir nebze daha iyi ama hala eski setup un yanına bile yaklaşamıyor ne yazıkki. İnsanların yaptığı ayarları logitech g hub topluluk sekmesinden görebiliyorsunuz. Çoğunu denedim ama nafile.
Bu biraz sitem şeklindeydi. Bu kulaklığı kullanıp memnun olan arkadaş beni bulsun ne ayarı yaptıysa bende bir deneyeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,554
Üyeler
156,353
Son üye
Ylamacioo
Top Bottom