Neler Yeni

HyperX Cloud 2 vs Logitech G PRO X

arseo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cengiz Aslan
Selamlar,

İki kulaklık için birçok araştırma yaptım. Normal şartlarda araştırmalarım sonucunda bir karar varmam gerekiyor. Fakat bilindiği üzere insanımız iyi malı övmek yerine fanboyluk yaptığından dolayı aklımda hala bir çok soru işareti bulunuyor. Logitech G PRO X ürününün müşteri yorumlarını, uzun kullanım yorumlarını kısaca her şeyini araştırdım. Sesin az geldiğinden, ses kasarken 700-800 liralık kulaklıklardan bir farkı olmadığından, GHub yazılımının pek bir artısı olmadığından bahsediliyor. Örneğin;

1711043951242.png

Tabii buraya kulaklık kötülemeye gelmedim. Yazılımı bulunması, mikrofon kalitesi ve rahatlık olarak gerçekten güzel bir kulaklık olduğunu da öğrendim.

1711045429710.png

Şimdi Cloud 2'ye gelirsek fazlasıyla övülmesine rağmen, bazıları ise tamamen kötülüyor. Özellikle 7.1 sistemini çok kötülüyorlar. Ayak seslerinin tam anlaşılmadığından bahsediyorlar. Ben buna inanmıyorum. Çünkü bir çok espor oyuncusu güncel olarak bu kulaklığı kullanıyor. Böyle bir problemi olsaydı tabii ki hiçbir proffesyonel oyuncu bu kulaklığı kullanmazdı.

Kısaca bu yorumları okudukça aklımda çok soru işaretleri kaldı. Bundan dolayı çok kararsızım. Lütfen fanboylar yerine bilirkişiler, kullanmış bilgi edinmiş kişiler yorum yaparsa çok sevinirim. Lütfen adil yorumlarınızı bekliyorum.

Top Bottom