Neler Yeni

Şerit LED önerisi lazım

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
Temudan al derdim ama 2k limit getirmiş. İnsanlar abartmayi sevdiği için adamlar bu kadar ilgi göreceğini patlayacağını bilmiyordu şimdi limit yüksek. Üstüne birde satıcılar değişiyor ürünler bitiyor yani aldın aldın. Almadın daha pahaliyada alabilirsin ucuzada alabilirsin diyor. Ben ilk uygulamayi indirdiğim de 450tl idi sonra aradan 1 ay geçti direk 2k çıkmış anlam veremedim şimdi büyük cihazlar vs masaj aleti gibi onları Ali'den söyleme karari aldım.

ismejxenk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Temudan al derdim ama 2k limit getirmiş. İnsanlar abartmayi sevdiği için adamlar bu kadar ilgi göreceğini patlayacağını bilmiyordu şimdi limit yüksek. Üstüne birde satıcılar değişiyor ürünler bitiyor yani aldın aldın. Almadın daha pahaliyada alabilirsin ucuzada alabilirsin diyor. Ben ilk uygulamayi indirdiğim de 450tl idi sonra aradan 1 ay geçti direk 2k çıkmış anlam veremedim şimdi büyük cihazlar vs masaj aleti gibi onları Ali'den söyleme karari aldım.
İlk satın alım 450 TL mi alt limit.

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
İlk satın alım 450 TL mi alt limit.
Yok ben indirdiğim zaman öyleydi uygulamada ilk satın alım değil minimum sipariş tutari. Ben ürün ekledim almadım ama minimum sepet tutarını yukselttiler insanlar yüklenince siteye adamlar aşırı fazla ürün gönderimi yaptilar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
974,995
Üyeler
154,166
Son üye
Ecemkaya