Neler Yeni

Şerit Led Önerisi Yapar Mısınız

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Asil
Ucuz yollu 5m boyutunda şerit led lazım, ali express de bir ürün buldum onuda değerlendirirseniz sevinirim, alınır mı? alınmaz mı? bu arada ürün ilk hesap açma indirimi uygulandığında vergi dahil 150tl ye yakın bir fiyata geliyor. Daha iyi tavsiyeleriniz varsa atarsanız iyi olur özellikle ali express de şuan çok fena indirimler var.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Ucuz yollu 5m boyutunda şerit led lazım, ali express de bir ürün buldum onuda değerlendirirseniz sevinirim, alınır mı? alınmaz mı? bu arada ürün ilk hesap açma indirimi uygulandığında vergi dahil 150tl ye yakın bir fiyata geliyor. Daha iyi tavsiyeleriniz varsa atarsanız iyi olur özellikle ali express de şuan çok fena indirimler var.

Hocam almışken paraya kıyıp kaliteli bir ürün alın.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Asil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam almışken paraya kıyıp kaliteli bir ürün alın.
benim için çok önemli bir şey değil odaya hafif bi ambiyans katsın yeter çokta para vermek istemiyorum ama bu ürünlerde çok dandikse almam yani

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Sinan İ.
Sana nasıl led lazım tek renk ışıkmı , yanar dönerlimi , uzaktan kontrol olsun mu , pillimi , nereye koymayı düşünüyorsun dış mekana mı , su geçirmez mi lazım.

Bu türler dayanıksız oluyor iç mekanda iş yapar powerbank a bağlı çalıştırıyorum ben. Su rüzgar falan geldimi dayanmaz. Hiç aliexpress den almaya gerek yok bu fiyattan aşağı zaten zor bulursun biraz daha araştırıp 5050 3 çiplilerden alabilirsin.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
benim için çok önemli bir şey değil odaya hafif bi ambiyans katsın yeter çokta para vermek istemiyorum ama bu ürünlerde çok dandikse almam yani
Yanma ihtimalleri var ısınmadan dolayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,140
İsim
a l p e r
Kardeşim buyur

Screenshot_20231123-194116.png

Quick.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Mustafa Erbaş
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,140
İsim
a l p e r
Hocam konudan bağımsız kasa kabloması çok dikkatimi çekti hava sirkülasyonunu etkiliyor mu ?
Valla bilmiyom ya etkiliyosa da çok umrumda degil bf 1de işlemci 65 derece falan i3 12100f

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Asil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana nasıl led lazım tek renk ışıkmı , yanar dönerlimi , uzaktan kontrol olsun mu , pillimi , nereye koymayı düşünüyorsun dış mekana mı , su geçirmez mi lazım.

Bu türler dayanıksız oluyor iç mekanda iş yapar powerbank a bağlı çalıştırıyorum ben. Su rüzgar falan geldimi dayanmaz. Hiç aliexpress den almaya gerek yok bu fiyattan aşağı zaten zor bulursun biraz daha araştırıp 5050 3 çiplilerden alabilirsin.
hocam konuya sanırım hakimsiniz ben pek anlamıyorum led işinden odama yerleştireceğim uzaktan kontrolün bu bütçede olduğunu düşünmüyorum onun dışında 3-5 renk olsa yeter
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim buyur

Alıntıyı görüntüle
güzel mekan kurmuşsun kendine knk h.o

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,140
İsim
a l p e r
hocam konuya sanırım hakimsiniz ben pek anlamıyorum led işinden odama yerleştireceğim uzaktan kontrolün bu bütçede olduğunu düşünmüyorum onun dışında 3-5 renk olsa yeter
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel mekan kurmuşsun kendine knk h.o
Ben bunu kullaniyom seritin altında yapışkan var prize yakın bı yere seriti cekiyosun fişini takiyosun kumandayla da istesigin sekilde ayarliyosun en fp bu led

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Asil

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Sinan İ.
Benim attığım kumandalı ama bendeki gibiyse kumandası çok yakından çekiyor telefona bağlananlardan alırsan daha iyi olur. Nereye koyucaksan ölç ona göre al. Amazon Hepsiburada N11 gibi satılanlarda Aliexpress dekilerden farkı yok kendi markasını yapıştırıp satıyorlar o yüzden ucuzundan buldunmu iyi puanlı bi satıcı al gitsin 5050 3 çipli telefonlada kontrol oldumu sana hayli hayli yeter dediğim gibi bu tiplerin hepsi aynı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,140
İsim
a l p e r
evet benim gözümede güzel gözüktü yazdım kenara
Kanka yapabilirsen eğer perdenin üstü var ya kornişin olduğu yer oraya yap efsane oluyo ben priz yetistiremedigim için yapamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,639
Üyeler
152,295
Son üye
ShaheenK
Top Bottom