Neler Yeni

Servis dönüşü testte ne demek Vatan bilgisayar

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Erdem Taha GEDİK
İyi günler vatan bilgisayardan servise ürün gönderdim şuan servis takip formunda servis dönüşü testte yazıyor sizce işlemler kaç güne tamamlanır ve kaç güne kargoya verilir

morferse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet Öztürk
Hocam ürünün geldimi acaba bendede şuan servis dönüşü testte yazıyor merak ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Erdem Taha GEDİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ürünün geldimi acaba bendede şuan servis dönüşü testte yazıyor merak ettim.
Servis dönüşü testte yazdıktan sonra merkez ya da şube için yolda yazıyor sonra şubede oluyor benim bir ürünüm daha serviste olduğu için gelmedi

morferse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet Öztürk
Servis dönüşü testte yazdıktan sonra merkez ya da şube için yolda yazıyor sonra şubede oluyor benim bir ürünüm daha serviste olduğu için gelmedi
Bende öyle yazmadı parça bekleniyor servisten yazmaya başladı ve daha da aynı 2 gündür ya daha ne kadar bekleyeceğim.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Bende öyle yazmadı parça bekleniyor servisten yazmaya başladı ve daha da aynı 2 gündür ya daha ne kadar bekleyeceğim.
Geçmiş oldun bilgisayarı servise verdiydim 1.5 ay bekledim. Geldi pc sorunu düzeltemediler yine gönderdim iki gün önce. Thh ye şikayette buluncağaım benim zamanımı be paramı kullandılar. Bir daha da vatandan hiş bir şey almam

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Erdem Taha GEDİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam anakartta sorun olmadığı için işlem erken bitti benim ssd hâla servise ulaştı olarak gözüküyor anlaşılan ssd de sorun var servise ulaştıkan 20 iş günü içinde teslim etmeleri gerekiyor yani yaklaşık 30 gün ediyor teslim etmezlerse ücret iadesi alabiliyorsun

Top Bottom