Neler Yeni

Ses Sistemi İçin Yardım Lazım Bütçem Çok Yok

doXx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Enbiya Erdağ
Arkadaşlar 5k gibi bir bütçem var ikinci el malzemeler ile ufakta olsa bir sistem dizmek istiyorum. Bassla çok bir işim yok. Yüksek ve net ses lazım. Ama bu işlerden hiç anlamam bilmem, araçta pioneer mvh-150ub teyp var. Gerekirse teybi değiştiririz. Önerileriniz nedir neler almalıyım hangi marka model parçaları almam lazım. Birde aracın hoparleri fena değil ama sesi yükselttiğimiz zaman s harfleri hışırtılı geliyor ve müziğin fon sesi karışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Burak Bayrı
Hocam tecrübemle konuşuyorum bütçe ayarlamadan 2. el malzemelerle kesinlikle bulaşma bu işe. Benim çok dilim yandı tamir görmüş amfi, hasarlı hoparlör derken. Üst seviye olmasın orta seviye olsun ama sıfır olsun. Araç neydi ?

doXx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Enbiya Erdağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tecrübemle konuşuyorum bütçe ayarlamadan 2. el malzemelerle kesinlikle bulaşma bu işe. Benim çok dilim yandı tamir görmüş amfi, hasarlı hoparlör derken. Üst seviye olmasın orta seviye olsun ama sıfır olsun. Araç neydi ?
reis güzel bi para ayarlamam biraz zor aldığım haftalık çok düşük o yüzden fazla bütçem yok ama idare edecek bir sistem toplamak istemiştim orta seviye sıfır bu paraya dizebilirmiyiz bilmiyorum araç c kasa vectra

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Burak Bayrı
Tavsiyem parçaları yavaş yavaş toplaman. Örneğin 3-4 bin lira ayırıp amfi alıp sonra hoparlörler için para biriktirmen. Diğer türlü gerçekten üzülebilirsin.

doXx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Enbiya Erdağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyem parçaları yavaş yavaş toplaman. Örneğin 3-4 bin lira ayırıp amfi alıp sonra hoparlörler için para biriktirmen. Diğer türlü gerçekten üzülebilirsin.
Anladım reis teşekkür ederim dediğin gibi yapayım o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,269
Üyeler
155,071
Son üye
adoruk
Top Bottom