Neler Yeni

Öneri Seslendirme kayıtları için mikrofon önerisi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ad
O para birimi ne?

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gökhan Ceylan
kanka c1 almayı düşünüyorsun ama bütçen 1000 lira o mikrofon sadece 2000 lira ve çalışması için ekstra bir ses kartına ya da phantom power a ihtiyacın var ona da ortalama 1500 lira falan ayırman lazım

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka c1 almayı düşünüyorsun ama bütçen 1000 lira o mikrofon sadece 2000 lira ve çalışması için ekstra bir ses kartına ya da phantom power a ihtiyacın var ona da ortalama 1500 lira falan ayırman lazım
Brom sadece mikrofon için 1500 ses kartı extra olacak tabii ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum ses kartı almadan nasıl bir sonuç elde ederiz?

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gökhan Ceylan

Ses kartı almadan bunu kullanabilirsin ses kartı için ayırdığın bütçeyi üstüne ekleyerek

Brom sadece mikrofon için 1500 ses kartı extra olacak tabii ki

dostum ses kartı almadan nasıl bir sonuç elde ederiz?
ses kartı olmadan ses alamazsın aynı mikrofonun c1u adında bir modeli var onda usb ile ses alabiliyorsun fakat yine ses kartına bağlamayınca yeterli performans vermiyor

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ses kartı almadan bunu kullanabilirsin ses kartı için ayırdığın bütçeyi üstüne ekleyerek

ses kartı olmadan ses alamazsın aynı mikrofonun c1u adında bir modeli var onda usb ile ses alabiliyorsun fakat yine ses kartına bağlamayınca yeterli performans vermiyor
Dostum bu dediğin benim bütçemin gerçekten çok üstünde. 1500 lira demiştim cidden piyasa bukadar yükseldimi? aşırı üst düzel profesyonel olmasına gerek yok. ama dediğim gibi sesimin pürüzsüz ve net çıkması lazım.

DarkSea

80+
Seslendirme ile uğraşıyorum, Behringer C1 almayı düşünüyorum sesi en temiz ve pürüzsüz bir şekilde kayıt edebileceğim bir mikrofon önerir misiniz?? +Ses kartı
Eski rapçilerin ilk profesyonel mikrofonu 😄 Deneyimlemişliğim var f/p ürünü yalnız mikrofon süngeri ile kullanmanı tavsiye ederim aksi halde patlamalar fazla olabilir.

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gökhan Ceylan
Dostum bu dediğin benim bütçemin gerçekten çok üstünde. 1500 lira demiştim cidden piyasa bukadar yükseldimi? aşırı üst düzel profesyonel olmasına gerek yok. ama dediğim gibi sesimin pürüzsüz ve net çıkması lazım.
c1 ve ses kartı almak yerine bunu alabilirsin ama elimde ses kartı var ya da çok daha ucuza temin edebilirim diyorsan c1 kaliteli mikrofondur lise de rapçi olmak için arkadaşlarla para toplayıp almıştık zamanında

Ayrıca amacın sadece podcast ise elinde az çok düzgün bir telefon varsa onunla bile ses kaydı alabilirsin hemen hemen bu bütçedeki mikrofonlarla aynı kalitede ses veriyorlar biraz ses üzerinde nasıl oynayacağını efektleri cızırtı azaltmayı öğrenirsen gayet kaliteli ses elde edersin

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
c1 ve ses kartı almak yerine bunu alabilirsin ama elimde ses kartı var ya da çok daha ucuza temin edebilirim diyorsan c1 kaliteli mikrofondur lise de rapçi olmak için arkadaşlarla para toplayıp almıştık zamanında

Ayrıca amacın sadece podcast ise elinde az çok düzgün bir telefon varsa onunla bile ses kaydı alabilirsin hemen hemen bu bütçedeki mikrofonlarla aynı kalitede ses veriyorlar biraz ses üzerinde nasıl oynayacağını efektleri cızırtı azaltmayı öğrenirsen gayet kaliteli ses elde edersin
Podcast ve Anime sahnelerini seslendiriyorum, telefonlada denedim ama istediğim tonlamayı elde edemedim. arkadaşım c1 i önerdi fakat ses kartım yok. onun ses kartlı versiyonu 5k olmuş durumda. benim sadece mikrofona ayırabileceğim ücret 1500 illa olmaz diyorsan 500 600 ses kartınada verebilirim fakat o bütçede bi ses kartı bizi tatmin edeceğini düşünmüyorum. c1u modelini duymuştum ama araştırmadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Ben aliexpress'ten bunu aldım. TR'deki Fifine A6 modelleriyle aynı. Gayet güzel mikrofon. Bütçenin altında bile kalıyor vergilerle birlikte.

Jeton biriktirirsen veya kupon bulursan çok daha ucuza bile alabilirsin.

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Ben aliexpress'ten bunu aldım. TR'deki Fifine A6 modelleriyle aynı. Gayet güzel mikrofon. Bütçenin altında bile kalıyor vergilerle birlikte.

Jeton biriktirirsen veya kupon bulursan çok daha ucuza bile alabilirsin.
Tam modeli ne olarak geçiyor? incelemelerini bulamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Tam modeli ne olarak geçiyor? incelemelerini bulamadım
Fifine A6 Neo olarak geçiyor. Çok incelemesi yok. Bir tane Rus inceleme yapmıştı. Performansı Türkiye'de A6V ve A6T diye satılan modellerle aynı. Tek farkı standı farklı. Sondaki harfler stand modelini etkiliyor. Ben şuan kullanıyorum. Kaliteli güzel mikrofon. Öncesinde Razer Seiren Mini kullanıyordum. Ona göre baya iyi özellikleriyle vs.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,736
Üyeler
146,994
Son üye
Aras Tan
Top Bottom