Neler Yeni

Sessiz Ve Serin Kasa Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Evet
Şuan kullandığım kasa çok ferah ön ve üst 360mm desteğide vsr.Satışda yok şuan galiba.Zoko rampage olarak bulunabilir.
Evet hocam zoko olarak satılıyor şu an,. Tek dezavantajı üstünde molex fanlarla geliyor ben ilk iş üstünde gelen fanları 140mm pwm fanlarla değiştirdim oyun ve programlar haricinde çoğu zaman fanları açmıyor bile sistem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
zafer
Merhaba arkadaşlar;

yeni kasa almayı düşünüyorum da önerebileceğiniz kasalar varsa yazar mısınız.(suan ki kasam 1 haftada 3 kere kendisini durup dururken kapattı kasamda sıvı soğutma bile var ve kapanırken islemci ısısı 70 80 derece arasındaydı bugün islemcimi değistim yerine 1 üst modeli olan ryzen 7 5700x aldım) 'bundan önceki islemci ryzen5 5600x'
Benim aklımda phanteks eclipse p500a modeli vardı ama satan bir yer bulamadığım için bu kasayı alamıyorum yerine lian li lancool 3 modeli düsünüyorum sizin de tavsiyeleriniz varsa paylaşır mısnız ?

sorunun kasa ve islemciden kaynaklı olduğunu düsündüğümden dolayı değisiyorum kayıt defterine baktığımda beklenmedik diyordu sadece.

Sistemim:
ryzen 7 5700x
gigabyte aourus aerocool 240mm sıvı soğutma(ilk serisi)
asus tuf gaming b550m e wifi ii
msi gaming xtrio rtx 3080
2x16gb 3600mhz ram
750w gold plus everest rampage psu
suanki kasa: zoko first
1x1tb m2 ssd
1x2tb m2 ssd
500gb sata ssd
1x1tb sata hdd
1x2tb sata hdd

msi mag force 320r

asus a21 plus'da düşünülebilir ama biraz ufak kalabilir. bütçe varsa ve 420mm radyatör ile kullanılacaksa tabikide lancool 3 almak en mantıklısı. ama 360mm radyatör yeterli ise benim tavsiyem lancool 216 olurdu.

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mert Uysal
sese karsi takintiniz varsa be quiet urunleri disina hic cikmayin bende uc kasa var ucude be quiet , kule tipleride ayni marka

Top Bottom