Neler Yeni

Sevdiğim Birine Mektup Yazacağım

mementes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Menteş
Bende benzerini yapacağım lise son sınıfım ani defteri bahanesiyle vereceğim biz hiç çıkmadık ama çok samimiydik açılınca arkadaşlığımızi bitirdi .. Bir ani deftere gibi bir şey verip ilk sayfasına yazmasını isteyeceğim ondan geri aldığımda kimseye vermeyip diğer sayfalarına şiirler onu hatirlatan şeyler yazıp kendime ani olarak koyacağım belki günün birinde yollarımız tekrar kesişir belki oda beni beğenir diye .. söz gelimi anı defterini ona verirken içine bende mektup koyacağım direkt mektup vermek garip olur diye düşünüyorum çünkü sende bir dolayli yol bul
Üniversiteye yollayacağım direkt, okuluna yani. Bir şey değişeceğini sanmıyorum ama ne olacaksa olsun. Sen de mutlaka yolla, içinde kalmasın.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Üniversiteye yollayacağım direkt, okuluna yani. Bir şey değişeceğini sanmıyorum ama ne olacaksa olsun. Sen de mutlaka yolla, içinde kalmasın.
Şu anda lise sonum bende harp okuluna gideceğim şu anda bir şeyler oldu müzik grubu gibi bir şey kurmuşlar okula orda gitar çalıyor onu izlemeye gidiyorum öyle arada azıcık laflasiyoruz ona nota gosteriyorum dursun zaman diyorum içimden

Top Bottom