Neler Yeni

sevgilimin aldattığını nereden anlayabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Taş
çok soğuk yapıyor yazmasan da oluyor eskisi gibi değil aynen aynen diyo ikide bir rüyamda seni aldattığımı gördüm bugün dedi bana

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Arif
çok soğuk yapıyor yazmasan da oluyor eskisi gibi değil aynen aynen diyo ikide bir rüyamda seni aldattığımı gördüm bugün dedi bana
Rüyasında gördüyse bi süreye gerçekte de görür gibi kanka. Bu şekil soğuk yapıyorsa da sen yol ver bari.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rüyasında gördüyse bi süreye gerçekte de görür gibi kanka. Bu şekil soğuk yapıyorsa da sen yol ver bari.
acaba rüyamda gördüm bahanesiyle bir şeyler mi anlatmaya çalışıyor ben bırakmak istemiyorum ki 1 yıl oldu ve çok seviyorum onu

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
sen 10 adım attığın halde o 1 adımı zor atıyorsa bu iş yürümez

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Arif
acaba rüyamda gördüm bahanesiyle bir şeyler mi anlatmaya çalışıyor ben bırakmak istemiyorum ki 1 yıl oldu ve çok seviyorum onu
Sen seviyor olsan da onun artık sevgisinin azaldığını hissediyorsan sende ufaktan kopmaya bak. Zor olduğunu biliyorum ama imkansız değil illaki unutacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen seviyor olsan da onun artık sevgisinin azaldığını hissediyorsan sende ufaktan kopmaya bak. Zor olduğunu biliyorum ama imkansız değil illaki unutacaksın.
kaçarı yok mu yani eskisi gibi olamaz mı

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Arif
kaçarı yok mu yani eskisi gibi olamaz mı
Yani bunu benim bilmemin imkanı yok hocam farkındaysanız. Bazen bazı şeylerin de eskisi gibi olmaması gerekir. Hayat kısa ve hayatınızda sadece bir süre yer kaplayacak insanları hayatınızın merkezine almayın yolunuza bakın.

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam kız aldatmış veya aldatmaya meyilli. Kaç kurtar kendini. Biraz klişe olacak ama her ihanet sevgiyle başlıyor maalesef.

Kara*

80+ Silver
sözel olarak bitirmiş kanka eskisi gibi olamazsınız bi fiilen uygulaması kalmış onu da yapar böyle tripler çakıyorsa sana

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
BehzatÇ
Knk seni çok güzel bir yere götürücem de dönerciye götür orda da hayvan gibi sarımsak soslu zurna dürüm ye tuvalet bahanesiyle hesabı kitleyip git 46 mesaj 12 cevapsız arama görüceksin artık o yazıcak

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Taş
sözel olarak bitirmiş kanka eskisi gibi olamazsınız bi fiilen uygulaması kalmış onu da yapar böyle tripler çakıyorsa sana
fazlasıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kız aldatmış veya aldatmaya meyilli. Kaç kurtar kendini. Biraz klişe olacak ama her ihanet sevgiyle başlıyor maalesef.
zor olacak ama sağolun efendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani bunu benim bilmemin imkanı yok hocam farkındaysanız. Bazen bazı şeylerin de eskisi gibi olmaması gerekir. Hayat kısa ve hayatınızda sadece bir süre yer kaplayacak insanları hayatınızın merkezine almayın yolunuza bakın.
teşekkür ederim hocam

Starlex

80+ Silver
Ayrıl gitsin kendi içini ferahlatıyor yaptığı şeyi başka yoldan söylemeye çalışıyor iki gün sonra sana yazmaya ilgi vermeye başladımı bilki boşta kalmış seni tampon olarak kullanacağındandır böyle tehlikeli kişilerden uzak dur

Top Bottom