Neler Yeni

Sevgiliyle Spotify Jam yapılacak çalma listesl önerisi alabilir miyim?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sevgiliyle Spotify Jam yapılacak çalma listesl önerisi alabilir miyim? Hüzünlü arabesk tarzda olmayan genelde rock şarkılardan oluşan oynatma listeleri önerir misiniz?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,937
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Sevgiliyle Spotify Jam yapılacak çalma listesl önerisi alabilir miyim? Hüzünlü arabesk tarzda olmayan genelde rock şarkılardan oluşan oynatma listeleri önerir misiniz?
bu konu kültür de değil sanat da değil eğitim de değil. yanlış kategori. @B1L0

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Ömer
Steam
1316142768
müzik sanattır da gri canerin sevgilisiyle dinleyeceği jam ile müzik çok farklı şeyler gitsin konu dışına açsın bu konuyu
Knk müzik konusu açmış adam tavsiye istiyor müzikte sanat olduğu için sanat açmış

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,937
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Haklısın adam daha müziğin sanat olduğunu bilmiyor 😃
karsinda mixing ile mastering dahil olmak uzere muzik produksiyonuyla ugrasan ve ustune bateri calan birisi var. ben mi anlamiyorum? oturdugun yerde hicbir sey bilmeden konusuyorsun tabi. ben muzige kiymet verdigimden oturu boyle sacma sapan bir konunun muzige acilmasina kiziyorum, sen haliyle muzikten bir sey anlamadigindan bunu destekliyorsun.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Ömer
Steam
1316142768
karsinda mixing ile mastering dahil olmak uzere muzik produksiyonuyla ugrasan ve ustune bateri calan birisi var. ben mi anlamiyorum? oturdugun yerde hicbir sey bilmeden konusuyorsun tabi. ben muzige kiymet verdigimden oturu boyle sacma sapan bir konunun muzige acilmasina kiziyorum, sen haliyle muzikten bir sey anlamadigindan bunu destekliyorsun.
müzik önerisini adam konu dışı açsın tamam ahsdahdhsadhas siz olmasanız kime gülcez 😂😂

Top Bottom