Neler Yeni

SF6 MK1 T8 alınır mı

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Murat Zorlu
Merhaba arkadaşlar dövüş oyunlarını seviyorum.
Epic games indirimlerinden Mortal Kombat 1 indirimli 481 TL'ye geliyor.
Steam indirimlerinden Street Fighter 6 29.69 dolar (%35 indirimli fiyatı)
Tekken 8 - 45 dolar (daha çıkış yapmadı ön sipariş fiyatı)
Sizce hangileri şuan alınır, hangileri için indirim beklenir ayrıca full paket çok daha pahalıya geliyor ne önerirsiniz ?

Son düzenleme:

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Berkay Sucu
Merhaba arkadaşlar dövüş oyunlarını seviyorum.
Epic games indirimlerinden Mortal Kombat 1 indirimli 481 TL'ye geliyor.
Steam indirimlerinden Street Fighter 6 29.69 dolar (%35 indirimli fiyatı)
Tekken 8 - 45 dolar (daha çıkış yapmadı ön sipariş fiyatı)
Sizce hangileri şuan alınır, hangileri için indirim beklenir ayrıca full paket çok daha pahalıya geliyor ne önerirsiniz ?
Alışması uzun saatler süren oyunlar, neye göre oynadığına bağlı. Hikayeyi oynayayım çıkıyım dersen almanı pek önermem, fakat gidip combo madlik yapacak dersen al.

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Murat Zorlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alışması uzun saatler süren oyunlar, neye göre oynadığına bağlı. Hikayeyi oynayayım çıkıyım dersen almanı pek önermem, fakat gidip combo madlik yapacak dersen al.
Hikaye tabi önem verdiğim bir şey ancak combo yapmak daha da önem verdiğim bir şey. Fiyatlar konusunda kararsızım beklenmeli mi beklenmemeli mi konusunda.

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Berkay Sucu
Hikaye tabi önem verdiğim bir şey ancak combo yapmak daha da önem verdiğim bir şey. Fiyatlar konusunda kararsızım beklenmeli mi beklenmemeli mi konusunda.
Normalde olsa bekle derdim fakat fiyatlar çok istikrarsız 1 saniye içinde fiyatlar artıyor. Ne kadar istediğini kafanda ölçüp tart sonra karar ver. Benim seçimim Tekken 8 olurdu oynanışı daha eğlenceli geliyor.

Son düzenleme:
Top Bottom