Neler Yeni

🔥İndirim Sherlock Holmes Bütün Hikayeleri ve Bütün Romanları Tek Cilt Özel Basım Sadece 29,90 TL

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
41VqVM0ngjL._SX386_BO1,204,203,200_.jpg
5238310.jpg

Sherlock Holmes Bütün Hikayeleri Tek Cilt Özel Basım
REN YAYINLARI
992 sayfa
Normal fiyatı: 50 Lira
İndirimli fiyatı:
29,90 Lira

BKM Kitap'ta SATIN ALMAK İÇİN
TIKLA!
BKM Kitap'ta SATIN ALMAK İÇİN
TIKLA! (Beyaz)

Son düzenleme:

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm setlerin tek kitapta toplanmış hali diyebiliriz.
Ben bir kütüphane kuruyorum. kitapseç'ten 33 TL'ye 5 li set mi almam mantıklı bundan iki tane almam mı mantıklı? Kütüphane için soruyorum. Çünkü misal biri öbür kitabı okurken yeni kitaba geçince ilk kitabı yeni kişi alır. Sıra ile gider. Ama bunları alırsam kişi bitirene kadar bırakmaması lazım.

Ya da bundan iki tane alırız kitabı okuyan kişiye sadece belli bir yere kadar (misal 300 sayfa) okuması gerektiğini oraya gelince iade etmesi gerektiğini daha sonra tekrar alabileceğini mi söyleyelim? Hangisi daha iyi ?

123kral14

80+ Silver
Ben bir kütüphane kuruyorum. kitapseç'ten 33 TL'ye 5 li set mi almam mantıklı bundan iki tane almam mı mantıklı? Kütüphane için soruyorum. Çünkü misal biri öbür kitabı okurken yeni kitaba geçince ilk kitabı yeni kişi alır. Sıra ile gider. Ama bunları alırsam kişi bitirene kadar bırakmaması lazım.

Ya da bundan iki tane alırız kitabı okuyan kişiye sadece belli bir yere kadar (misal 300 sayfa) okuması gerektiğini oraya gelince iade etmesi gerektiğini daha sonra tekrar alabileceğini mi söyleyelim? Hangisi daha iyi ?
5 li set daha mantıklı

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.

Hem 5'li setler halinde, hem de bundan alman önerimdir. İsteyen komple seti, isteyen de tek bir kitabı satın alır. Beğenirse ikinci kitabını alır.
Ticari açıdan düşündüğümüzde bu daha kârlı olur. Daha fazla kitap satılmış olur.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem 5'li setler halinde, hem de bundan alman önerimdir. İsteyen komple seti, isteyen de tek bir kitabı satın alır. Beğenirse ikinci kitabını alır.
Ticari açıdan düşündüğümüzde bu daha kârlı olur. Daha fazla kitap satılmış olur.
Hocam ne ticarisi? :D Ben TÜGVA ADANA binasında kütüphane kuruyorum. 500 TL bütçe var. Sherlock da olmazsa olmazlardan.
Yani satış yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzenledim konuyu bu arada ilgilenirsen beyazını da ekledim.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hocam ne ticarisi? :D Ben TÜGVA ADANA binasında kütüphane kuruyorum. 500 TL bütçe var. Sherlock da olmazsa olmazlardan.
Yani satış yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzenledim konuyu bu arada ilgilenirsen beyazını da ekledim.
Siyah iyidir ya
Beyazıyla uğraşamam :D

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Yani satış yok.
Çok özür dilerim. Ben kütüphane kuruyorum deyince dükkan tarzı sandım. Benim hatam. :D
Tavsiyem setli halde almanız.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Çok özür dilerim. Ben kütüphane kuruyorum deyince dükkan tarzı sandım. Benim hatam. :D
Tavsiyem setli halde almanız.
Şimdi ben bütün Sherlock'ları biliyorum. Yine de almalı mıyım ? Gerek var mı? @rdeM

Top Bottom