Neler Yeni

Shipping ücreti ödenen ürünün Türkiye içi kargo ücreti çıkması

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,463
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,463
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
pttye ödediği ek ücretin makbuzunu aldığı firmaya gönderip iade de alabilir o zaman
Bu vergiyi Türkiye Cumhuriyeti'ne ödüyorsun ve zorunlu. İade olayının olacağını pek sanmıyorum.

echoes

80+ Bronze
Bu vergiyi Türkiye Cumhuriyeti'ne ödüyorsun ve zorunlu. İade olayının olacağını pek sanmıyorum.
Bu yapmak zorunda olduğum, siparişteki verginin dışında bir vergi ödemesi mi hocam kesin olarak net bilgiye mi sahipsiniz sanırım değil mi?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,463
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Bu yapmak zorunda olduğum, siparişteki verginin dışında bir vergi ödemesi mi hocam kesin olarak net bilgiye mi sahipsiniz sanırım değil mi?
Avrupa birliği ülkelerinden gelen ürünlerde %18 gümrük vergisi ödenmek ZORUNDA. Yeni bir şey değil bayağıdır var maalesef.

cdrcdpnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ZS

bu vergiyi zaten zorunlu olarak ödüyorsun, fakat sitede alınan vergi avrupa vatandaşları için olan standart vergi. bu durumda bizim tax-free durumunda olduğu gibi vergi iadesi de almamız gerekiyor o zaman

echoes

80+ Bronze
bu vergiyi zaten zorunlu olarak ödüyorsun, fakat sitede alınan vergi avrupa vatandaşları için olan standart vergi. bu durumda bizim tax-free durumunda olduğu gibi vergi iadesi de almamız gerekiyor o zaman
Bu da mantıklı geliyor kulağa:unsure: ne yapıcam ben şimdi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,463
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
PTT'nin aldığı şey gümrük vergisi. Sitede alınan neyin nesidir bilemem her ülkenin yasası farklı. Fakat PTT'ye ödediğini alamaz geri.

Top Bottom