Neler Yeni

Shopify Dropshipping’e Giriyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
WOMANİZER
Shopify dropshipping yapmak istiyorum. Gerek yabancı gerek yerli kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla Shopify'da sitemi kurdum. Ürün çektim. Birleşik krallıkta şirketimi kurup bağladım. Bir tek Wise ve stripe/paypal kullanarak ödeme altyapısını kurmak kaldı. Öğrendiğim kadarıyla Facebook'da reklam vermek en iyisi ama büyük bütçeler gerekiyor. Bende de o kadar bütçe yok haliyle. İlk başta seçtiğim nişle ilgili yabancı Instagram sayfalarına vereceğim 8-10 dolarlık reklam postlarıyla bir miktar para kazanarak Facebook reklamlarına girmeyi planlıyorum. Udemy'den 50 TL'ye ücretli bir kurs almayı da planlıyorum. Bunun harici çok para dökmeden gerçekten öğrenebileceğim yerli/yabancı kaynak önerirseniz sevinirim. Bu noktada önerebileceğiniz mantıklı bir öneriniz var mıdır? Bir yerde hata yaptım mı?

Mehmetcan_kok_3449

80+ Bronze
gerçekten öğrenebileceğim yerli/yabancı kaynak önerirseniz sevinirim. Bu noktada önerebileceğiniz mantıklı bir öneriniz var mıdır? Bir yerde hata yaptım mı?
Aynı şeyi bende yapıyorum önerebileceğim kişiler arasında raif kamacı var kendisi shopify da tek onaylı Türk dropshopping öğreticisi onun eğitimlerini alabilirsin reklamdan tut ödeme alt yapısına kadar öğretiyorlar bir çok seminerine katıldım gerçekten bu işi öğrenmek istiyorsan doğru kişi onun olduğunu düşünüyorum

JSezar

80+ Silver
Eğer başarirsan bende senden öğrenmek isterim

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
WOMANİZER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı şeyi bende yapıyorum önerebileceğim kişiler arasında raif kamacı var kendisi shopify da tek onaylı Türk dropshopping öğreticisi onun eğitimlerini alabilirsin reklamdan tut ödeme alt yapısına kadar öğretiyorlar bir çok seminerine katıldım gerçekten bu işi öğrenmek istiyorsan doğru kişi onun olduğunu düşünüyorum
Hocam raif kamaciyi duymustum ama egitimi kur farkindan dolayi cok pahali geldi bana. Daha ucuz veya ucretsiz ogrenebilecegim bir yer var mi bildiginiz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer başarirsan bende senden öğrenmek isterim
Eger basarili olursam çok cüzzi miktarda ücretle (50-100TL) eğitim vermeyi düşünüyorum. Belki bedeva da anlatabilirim :)

Mehmetcan_kok_3449

80+ Bronze
Hocam raif kamaciyi duymustum ama egitimi kur farkindan dolayi cok pahali geldi bana. Daha ucuz veya ucretsiz ogrenebilecegim bir yer var mi bildiginiz?
Hocam yılbaşından önce yaptığı kampanyalar vs vardı takip etseydin keşke önerebileceğim oğuz erdem var o amazon gibi yerlerde dropshopping mantığı ile ticaret yapmayı öğretiyor ama o da paralı onun youtube kanalına bakabilirsin video atıyordu ama ne kadar öğretici bilemem

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Shopify dropshipping yapmak istiyorum. Gerek yabancı gerek yerli kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla Shopify'da sitemi kurdum. Ürün çektim. Birleşik krallıkta şirketimi kurup bağladım. Bir tek Wise ve stripe/paypal kullanarak ödeme altyapısını kurmak kaldı. Öğrendiğim kadarıyla Facebook'da reklam vermek en iyisi ama büyük bütçeler gerekiyor. Bende de o kadar bütçe yok haliyle. İlk başta seçtiğim nişle ilgili yabancı Instagram sayfalarına vereceğim 8-10 dolarlık reklam postlarıyla bir miktar para kazanarak Facebook reklamlarına girmeyi planlıyorum. Udemy'den 50 TL'ye ücretli bir kurs almayı da planlıyorum. Bunun harici çok para dökmeden gerçekten öğrenebileceğim yerli/yabancı kaynak önerirseniz sevinirim. Bu noktada önerebileceğiniz mantıklı bir öneriniz var mıdır? Bir yerde hata yaptım mı?
Dropshipping olayını çok bilmiyorum biraz anlatır mısn

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
WOMANİZER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dropshipping olayını çok bilmiyorum biraz anlatır mısn
Hocam cok basit anlatayim. Bi platform uzerinden aliexpress’deki veya başka bir pazar yerindeki ürünü kendi sitenize yüklüyorsunuz. Sipariş gelince tedarikçiniz ürünü gönderiyor siz ürünün üzerinden komisyon alıyorsunuz gibi düşünebilirsiniz. Kabaca bu şekilde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,982
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom