Neler Yeni

Shorts videosu için içerik önerisi

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Merhaba arkadaşlar,
Ben içerik üretmekte zorlanıyorum. Oyun videosu çekiyorum ama hızlı gelişmek için shorts çekmemi söylediler. Shorts ne ile alakalı olacak? Düşük sistemli pc var.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Hangi konuya hakimsen onunla ilgili shortslar yapabilirsin. Mesela oyun konusunda iyisindir oyunlar ile ilgili bilinmeyen detaylar, ilginç-komik-garip oyun içi anlar, oyun indirim haberleri gibi şeyleri shorts olarak paylaşabilirsin.

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi konuya hakimsen onunla ilgili shortslar yapabilirsin. Mesela oyun konusunda iyisindir oyunlar ile ilgili bilinmeyen detaylar, ilginç-komik-garip oyun içi anlar, oyun indirim haberleri gibi şeyleri shorts olarak paylaşabilirsin.
Oyunlar ile ilgili bilinmeyin detaylar çekemem. İlginç komik garip oyun içi anlar olabilir. Oyun indirim haberleri pek bilemiyorum diksiyonum iyi değil.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Oyunlar ile ilgili bilinmeyin detaylar çekemem. İlginç komik garip oyun içi anlar olabilir. Oyun indirim haberleri pek bilemiyorum diksiyonum iyi değil.
Artık orasını siz karar vereceksiniz. Hangi konuda ne şekilde iyiyseniz o konudan gidin. :=)

FurkanIIy

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
Merhaba arkadaşlar,
Ben içerik üretmekte zorlanıyorum. Oyun videosu çekiyorum ama hızlı gelişmek için shorts çekmemi söylediler. Shorts ne ile alakalı olacak? Düşük sistemli pc var.
Sistem almam lazım diye kendini şartlandırma. İnsanlar yapay zeka ve Cap Cut kullanarak bir sürü içerik üretiyor.

FurkanIIy

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
İlla ki çevrende çocuk vardır, annesinin telefonunu alıp Youtube Shorts'a bak. Günümüzdeki çocuklar Tiktok ve Youtube Shorts'u çok fazla kullanıyorlar. Çocuklara yönelik herhangi bir şey olabilir. En basitinden (uzun videolar için) oyuncak bir bebek alıp bu bebeği elinde canlandırarak video çekebilirsin. Shorts için de herhangi bir şey olabilir, tarih, mitoloji, dinler, evrim vs. herhangi bir şey.

İçerik konusu bulmak için Bing AI, seslendirme yapmak için ElevenLabs, videona uygun görsel tasarlamak için yine Bing AI.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,135
Üyeler
140,778
Son üye
Korygos
Top Bottom