Neler Yeni

Sıcak Fırsatlar sekmesi forumun aktifliğini düşürdü

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,356
İsim
Kaan
Bir süredir gözlemliyorum sıcak fırsatlar kategorisi açıldığından beri normal konulardaki cevap sayısı ve hit sayısı önemli derecede azaldı.
Ben dahil artık açtığım konularda çok zor yorum alıyorum ve aynı şekilde bende foruma girdiğimde sıcak fırsatlara bakıp çıkıyorum genelde.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
sıcak fırsatlarla alakası yok ben neredeyse nisan ayından beri forumda takılmıyorum çünkü eskiden her konu açtığımda 5 8 cevaplar gelirdi ancak şuan konu dışı haricinde konu açsam 4 5 dakika içerisinde ilk 15 ten çıkıyor bu sebeple bilgisayar parçası veya pc oyunları gibi konularda açmak yerine konu dışında açıyorum. özellikle playstation hakkında en az 5 6 konu açtım hepsi 0 cevap 0 hit baz<ende 20 hit 0 cevap oluyor geliyorlar öküz gibi bakıyorlar sonra cevap yazmadan çıkıyorlar şuan koskoca donanım arşivi forumu 30 40 kişi falan yürütüyor

CVaRy

80+
Bence Gereksiz. yurt dışında oturuyorum ve “Sıcak Fırsatlar” Bölümü ilgimi Çekmiyor. Kaldırılmalı.

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
Mehmet emre börekçi
sıcak fırsatlarla alakası yok ben neredeyse nisan ayından beri forumda takılmıyorum çünkü eskiden her konu açtığımda 5 8 cevaplar gelirdi ancak şuan konu dışı haricinde konu açsam 4 5 dakika içerisinde ilk 15 ten çıkıyor bu sebeple bilgisayar parçası veya pc oyunları gibi konularda açmak yerine konu dışında açıyorum. özellikle playstation hakkında en az 5 6 konu açtım hepsi 0 cevap 0 hit baz<ende 20 hit 0 cevap oluyor geliyorlar öküz gibi bakıyorlar sonra cevap yazmadan çıkıyorlar şuan koskoca donanım arşivi forumu 30 40 kişi falan yürütüyor
Aktiflik ve bilgili insan eksiği var normal böyle olması önceden yazan bilgi sahibi insanların çoğu bırakmış forumu

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,366
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ekonomi den dolayı böyle oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,259
Üyeler
157,220