Neler Yeni

Sıfır cihaz Note 10S mi almalıyım yoksa ikinci el P30 mu almalıyım?

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Semi kaan Çakır
Merhaba . 0 Note 10S (8/128 global ) mi yoksa 2. El P30 mu . Note 10s daha ucuz .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel

Son düzenleme:

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Semi kaan Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
Note 10S Oyun amaçlı alınmamalı gibi, multimedya konusunda güzel. Oyun amaçlı alıyorsun sürekli ara vermen ya da soğutucu kullanman gerek. Onun dışında ağır oyunlarda ufak darboğaz yapıyor şuanda. Ama multimedya için hissiyat olsrak çok güzel telefon. Oyun amaçlı Snapdragon telefonlar daha iyi olur.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Semi kaan Çakır
Teşekkürler . Niçin note 10s e daha sıcak baktınız ?
Note 10S Oyun amaçlı alınmamalı gibi, multimedya konusunda güzel. Oyun amaçlı alıyorsun sürekli ara vermen ya da soğutucu kullanman gerek. Onun dışında ağır oyunlarda ufak darboğaz yapıyor şuanda. Ama multimedya için hissiyat olsrak çok güzel telefon. Oyun amaçlı Snapdragon telefonlar daha iyi olur.
Haftada maks 2-3 kere kamera kullanırım bu arada bunu da ekliyim . Kamerada kötü deniyor ama umrumda değil açıkçası . Oyun olaraksa günde maks 2 saat fifa , NSS , minecraft oynarım . Genel olarak instada kullanırım . 5 saat İnstagram da sorun çıkarmaması lazım , onun harici kulaklıkla müzik dinlerim , forumlarda 2saat e yakın zaman geçiririm . Ekran süresi nasıl bu cihazın ? 1 günü bu durumlarda çıkarır mı ?

yakın fiyata note 10 pro 8/128 modelini de buldum ama 120hz ve NFC harici bir artısını görmedim hatta işlemci olarak daha zayıf olarak gördüm , birde kullanılmış olduğu için sıcak bakmadım .

Son düzenleme:

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok

Haftada maks 2-3 kere kamera kullanırım bu arada bunu da ekliyim . Kamerada kötü deniyor ama umrumda değil açıkçası . Oyun olaraksa günde maks 2 saat fifa , NSS , minecraft oynarım . Genel olarak instada kullanırım . 5 saat İnstagram da sorun çıkarmaması lazım , onun harici kulaklıkla müzik dinlerim , forumlarda 2saat e yakın zaman geçiririm . Ekran süresi nasıl bu cihazın ? 1 günü bu durumlarda çıkarır mı ?

yakın fiyata note 10 pro 8/128 modelini de buldum ama 120hz ve NFC harici bir artısını görmedim hatta işlemci olarak daha zayıf olarak gördüm , birde kullanılmış olduğu için sıcak bakmadım .
Şuanda bir günü çıkarır derecede.(6 aylık) Sıkı kullanımda tabi. 50-70dk gibi bir şarj süresi var. O oyunlarda yeterli olur. Bluetooth konusunda gayet iyi note 8 gibi oda değiştirince kopma yapmıyor. Kamera yeterli sayılır. Note 10 proda işlemci artısı var.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Şuanda bir günü çıkarır derecede.(6 aylık) Sıkı kullanımda tabi. 50-70dk gibi bir şarj süresi var. O oyunlarda yeterli olur. Bluetooth konusunda gayet iyi note 8 gibi oda değiştirince kopma yapmıyor. Kamera yeterli sayılır. Note 10 proda işlemci artısı var.
1.5 yıldır kullanıyorum şarj konusunda okadar iyi ki 1g ü rahat çıkartıyor + çok hızlı şarj oluyor parlaklığıda düşükte kullanmayı hiç sevemem gece 9 a kadar ful parlaklıkta kullanırım

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Sadece şarjı bile p30u tokatlıyor. Tam bütçeniz nedir?

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Semi kaan Çakır
uanda bir günü çıkarır derecede.(6 aylık) Sıkı kullanımda tabi.
Çok teşekkürler .
50-70dk gibi bir şarj süresi var.
evet o beni baya etkiledi . Şimdiki telefonum şarj olana kadar ömrümden ömür gidiyor .
Bluetooth konusunda gayet iyi note 8 gibi oda değiştirince kopma yapmıyor.
Ses kalitesi nasıl ? Bilgisayara göre vs değişiyor mu?
Note 10 proda işlemci artısı var.
Evet baktım şimdi tek çekirdekte 21 puan (680 e 701 ) gibi bir fark varmış .

Sadece şarjı bile p30u tokatlıyor. Tam bütçeniz nedir?
P30 un kirin 980 artısı ve malzeme kalitesi dikkatimi çekti açıkçası . 4500 e buldum note 10s i . 4750 de p30

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Çok teşekkürler .

evet o beni baya etkiledi . Şimdiki telefonum şarj olana kadar ömrümden ömür gidiyor .

P30 un kirin 980 artısı ve malzeme kalitesi dikkatimi çekti açıkçası . 4500 e buldum note 10s i . 4750 de p30
Şahsi görüşüm yine note 10s. Normalde pubg oyuncuları cihazın üstünde sucuk pişirilir diyorlardı. Orası öyle ama genel bir kullanım sergileyeceğinizi beyan etmişsiniz. Onun için note 10s size yeter de artar bile.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Çok teşekkürler .

bu fiyatlardaki telefonların arka kapakları bildiğimiz plastik knk onun dışında note 10s in içini açıp heryerini inceledim malzeme kalitesi iyi metal çıtası var soğutma pedleri vs de iyi

Ysuflix

80+ Gold

ön kamera patates gibi 6+2/120 var note 10s bende arkanında gideri var

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Semi kaan Çakır
Şahsi görüşüm yine note 10s. Normalde PUBG oyuncuları cihazın üstünde sucuk pişirilir diyorlardı. Orası öyle ama genel bir kullanım sergileyeceğinizi beyan etmişsiniz. Onun için note 10s size yeter de artar bile.
Teşekkürler .
bu fiyatlardaki telefonların arka kapakları bildiğimiz plastik knk onun dışında note 10s in içini açıp heryerini inceledim malzeme kalitesi iyi metal çıtası var soğutma pedleri vs de iyi
Teşekkürler . P30 lite malzeme olarak gayet güzel gelmişti bana o yüzden p30 için yüksek beklentiye girmiştim ama note 10s yorumlarından sonra gereksiz geldi bana .
ön kamera patates gibi 6+2/120 var note 10s bende arkanında gideri var
dediğim gibi haftada maks 2-3 defa kullanırım kamerayı o yüzen umrum dışı . Yorumları için herkese teşekkür ederim . İyi geceler .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,455
Üyeler
156,777
Son üye
İreoooni
Top Bottom