Neler Yeni

sıfır hazır sistem kasanın içinden ses geliyor

drdrake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan
incehesaptanhazır sistem bir kasa aldım psusu 500w frisby kasa. 3 defa yolladım üçündede sorunun olmadığını söyleyip 3. sünde psunun garantiye yollanıp değiştiği 3 saat ekran kartıyla denendiği söylendi ve kasayı kendi evimde taktığımda yine ses geliyor elektrik akımıyla alakası olabilir mi videoyu ekleyemedim buraya konuyu telefondan açtım videosuda mevcut ama yükleyemedim

Loading...

80+ Silver
incehesaptanhazır sistem bir kasa aldım psusu 500w frisby kasa. 3 defa yolladım üçündede sorunun olmadığını söyleyip 3. sünde psunun garantiye yollanıp değiştiği 3 saat ekran kartıyla denendiği söylendi ve kasayı kendi evimde taktığımda yine ses geliyor elektrik akımıyla alakası olabilir mi videoyu ekleyemedim buraya konuyu telefondan açtım videosuda mevcut ama yükleyemedim
Youtube'a yükle buraya link olarak at.

ConquerorXIV

80+ Gold
psu bobin sesi veya coil whine falan vardır. Boşuna demiyoruz dandik psu alınmaz diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Nasıl bir ses hocam tam olarak? Fan sesinden bahsetmiyorsunuz herhalde

ConquerorXIV

80+ Gold
dediğim gibi bobin muhtemelen yapacak bir şey yok zaten kullanılacak bir psu değil

drdrake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dediğim gibi bobin muhtemelen yapacak bir şey yok zaten kullanılacak bir psu değil
ben kendim değiştirmek istesem sisteme uygun psu önerir misiniz bana hocam

Mesaj otomatik birleştirildi:

kasa 3 kere gitti geldi incehesap’a artık çok sıkıldım bu işten heniz kullnamadım bile kasamı doğru düzgün, bu ses anakarta ekran kartı a zarar verir mi ki, onların deneme testlerinde hiç ses duyulmamış benim kendi evimde ses geliyor taktığımda akım korumalı pz fayda eder mi yoksa direkt psu mu alayım

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick
Hocam o psudan kurtul, highpower veya bilinen kaliteli markalara geç c4 taşıyorsun bildiğin

drdrake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan
Hocam o psudan kurtul, highpower veya bilinen kaliteli markalara geç c4 taşıyorsun bildiğin
öneriniz var mı hocam benim sisteme uyumlu bir psu söyler misiniz bana alayım hemen kurtulayım şundan sıkıldım artık

bu şekilde bi psu alsam kasaya sığmama durumu oluyor mu standart mı acaba, ben çok bilmiyorumda parçayı bu şekilde alsam sorun olur mu

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold
öneriniz var mı hocam benim sisteme uyumlu bir psu söyler misiniz bana alayım hemen kurtulayım şundan sıkıldım artık

bu şekilde bi psu alsam kasaya sığmama durumu oluyor mu standart mı acaba, ben çok bilmiyorumda parçayı bu şekilde alsam sorun olur mu

drdrake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan

ConquerorXIV

80+ Gold
uyumlu evet

Top Bottom