Neler Yeni

Sıfırdan Nasıl Format atılır

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar windowsu ful+ful sıfırlamak istiyorum d ve c diski sıfırlansın istiyorum hangi seçeneği tıklamam gerek ?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Format ekranında mısın şu an?

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Furkan Yılmaz
Hangi seçeneği diyor nerde hangi seçenek :d
H ve B serisi anakartlarda işlemcinin bellek kontrolcüsü ne kadarsa en fazla o kadar MHz RAM kullanabilirsin. Örneğin 2933 MHz destekleyen B serisi bir anakartda 10400F kullanıcaksan işlemcinin bellek kontrolcüsü 2666 MHz olduğundan en fazla 2666 MHz RAM kullanabilirsin. Z serisi anakartlarda ise anakart ne kadar MHz desteklerse kullanabilirsin. (Intel işlemciler için.) bunu yazdın sandım
Mesaj otomatik birleştirildi:

H ve B serisi anakartlarda işlemcinin bellek kontrolcüsü ne kadarsa en fazla o kadar MHz RAM kullanabilirsin. Örneğin 2933 MHz destekleyen B serisi bir anakartda 10400F kullanıcaksan işlemcinin bellek kontrolcüsü 2666 MHz olduğundan en fazla 2666 MHz RAM kullanabilirsin. Z serisi anakartlarda ise anakart ne kadar MHz desteklerse kullanabilirsin. (Intel işlemciler için.) bunu yazdın sandım
:DDSAFASFa

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

:DDSAFASFa
Ne?

Ha xd

Top Bottom