Neler Yeni

şifremi unuttum ve telefondan steam uygulamasına giremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
arkadaşlar benim eski telefonumda steam uygulaması vardı sonra telefon zaten esiydi yere düştü bozuldu iyice ve şimdi yeni telefonumdan giriş yapamıyorum şifremide hatırlamıyorum steam guard istiyor ancak onu hatırlamıyorum bilgisayarda steam uygulamasında açık hesabım oyunlarımı oynuyorum ama nasıl gircem nasıl şifre değiştircem hiç bir fikrim yok. eğer şifreyi bi yerden bakma veya bulma gibi bişi varsa çok gğzel olur lütfen yardım edin.

un4saken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ozzy
Sağ üstten hesap detayları - steam guard'ı yönet - yedek kodları al. Gelen SMS'deki şifreyi gir ve kodları oluştur de. Çıkan kodlardan herhangi birini steam guard'a girebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağ üstten hesap detayları - steam guard'ı yönet - yedek kodları al. Gelen SMS'deki şifreyi gir ve kodları oluştur de. Çıkan kodlardan herhangi birini steam guard'a girebilirsin.
telefon numaram kayıtlı değil onu nasıl kaydetcem

un4saken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ozzy
telefon numaram kayıtlı değil onu nasıl kaydetcem
"telefon zaten eskiydi yere düştü bozuldu iyice ve şimdi yeni telefonumdan"

Telefon yere düşüp bozulunca hattı da mı değiştirdiniz? hat aynıysa problem olmaz ki sms gelecek. yok hattım da değişti diyorsanız yardımcı olamayacağım çünkü illegal bişeyler sezerim başkasının şifresiyle girip, sahibi şifreyi değiştirip guard aktif olunca açıkta kalmanız gibi. günahınızı almak istemem ama konu farklı yerlere evriliyor gibime geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
"telefon zaten eskiydi yere düştü bozuldu iyice ve şimdi yeni telefonumdan"

Telefon yere düşüp bozulunca hattı da mı değiştirdiniz? hat aynıysa problem olmaz ki sms gelecek. yok hattım da değişti diyorsanız yardımcı olamayacağım çünkü illegal bişeyler sezerim başkasının şifresiyle girip, sahibi şifreyi değiştirip guard aktif olunca açıkta kalmanız gibi. günahınızı almak istemem ama konu farklı yerlere evriliyor gibime geldi.
hocam steam hesabına numara bağlamadım ve sim kart aynı hesabı ben oluşturdum içindeki tüm alışverişler benim hadi kartım üzerinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam steam hesabına numara bağlamadım ve sim kart aynı hesabı ben oluşturdum içindeki tüm alışverişler benim hadi kartım üzerinden
steam telefondada açık değil giremiyorum sıkıntıda orda zaten

un4saken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ozzy
aynı ekrandan telefonu da kaydedebilirsiniz o halde. telefon numarası eklerken guard istemez diye biliyorum. yine sms doğrulaması gerekir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
aynı ekrandan telefonu da kaydedebilirsiniz o halde. telefon numarası eklerken guard istemez diye biliyorum. yine sms doğrulaması gerekir.
hocam bi dakika ss atıcam

1716486261989.png

hocam bi dakika ss atıcam

1716486261989.png
telefon numarama hiçbir sms gelmiyor

un4saken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ozzy
steam guardı yönet ekranından önce iletişim bilgilerinde telefonu kaydet ekranı yok mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
steam guardı yönet ekranından önce iletişim bilgilerinde telefonu kaydet ekranı yok mu?
direk bu ekrana atıyor

tamamdır hocam hallettim steam destekle birlikte yaptım yardımınız için teşekkür ederim

direk bu ekrana atıyor

tamamdır hocam hallettim steam destekle birlikte yaptım yardımınız için teşekkür ederim
şifreyi değiştirebildim

un4saken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ozzy
geçmiş olsun. dediğim gibi kusura bakma hak geçsin istemem. telefon numarası kayıtlı değil, guard aktif, şifre hatırlanmıyor, sadece pc'de açık client. insanın aklına başka şeyler geliyor. halledebilmene sevindim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
geçmiş olsun. dediğim gibi kusura bakma hak geçsin istemem. telefon numarası kayıtlı değil, guard aktif, şifre hatırlanmıyor, sadece pc'de açık client. insanın aklına başka şeyler geliyor. halledebilmene sevindim.
hocam şifreyi unuttuğumu telefona girerken farkettim çünkü hep qr ile giriş yaparım :)

sms gelmiyordu telefonuma şifre değiştirdikten sonra kaydettim telefonu

Top Bottom