Neler Yeni

Şimdi İnsta Açılıyor mu Açılmıyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Onur
Birader asıl boşu sen yapmışsın yada okuduğunu anlamanda bir sıkıntı var.
birincisi ben savaşta ölen MASUM insanlara üzülmüyorum demedim konunun zaten savaşla ilgilisi yok ben diyorum Türkiyenin T si bile geçmezken olayda atlayıp kendini niye karıştırıyor neyse savaş konusuna gelecek olursak masumların ölmesine üzülmüyorum demedim diyorum ki bu algılarınızdan gına geldi yok cola içene saldırmak yok starbuckta oturanları linç etmek yok instagramı linç etmek çok sıktınız arkadaş ya.
hala lafımın arkasındayım savaşta gidin savaşın yardım edin deseler bu saydığım kişiler ilk sırada kaçarlar.
büyük israil projesinden haberin yok galbia

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Burda taşkınlık çıkartıp büyük İsrail projesini mi durdurucak ?

Özellikle şunu söylüyorum ekonomik krizdeyken ,enerji kaynaklarını ordan burdan karşılarken teknoloji de gerideyken,deli gibi cari açık verirken.İsraile tek başına kafa tutmak sadece kendimizi rezil etmekten başka hiç bişi değildir.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Sarp Yılmaz
gerçekten akıl tutulmasının somut kanıtısın dostum anlaşıldığı üzere klasik dış güçlercilerdensin yani ---> Malum Partili ve benim senin gibilere laf anlatacak sabrım ve takatım kalmadı artık.
sen dünyanın en zeki ve önde geleni olarak Büyük İsrail projesini bu kafayla durdurmaya çalış sana kolay gelsin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burda taşkınlık çıkartıp büyük İsrail projesini mi durdurucak ?

Özellikle şunu söylüyorum ekonomik krizdeyken ,enerji kaynaklarını ordan burdan karşılarken teknoloji de gerideyken,deli gibi cari açık verirken.İsraile tek başına kafa tutmak sadece kendimizi rezil etmekten başka hiç bişi değildir.
bunlara göre evet yüce türkiyeyiz biz her durumda alırız gibi saçma sapan akıl ve mantıktan uzak laflarla gaza geldikleri için bunlar mantık çerçevesinden bakmıyorlar olaya.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,407
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
hocam çok boş konuşmuşsunuz filistinde o kadar bebekler ölüyor o kadar masumlar ölüyor filistin hükümetini sevmezsin tamam ama savaş askerlerle olur masumun canlarını alıp soykırım yapmakla değil bide savaşa git diyorsun dostum cidden kafayı yemişsin

sanırım arkadaş savaşı bebek oyuncağı sanıyor artık öyle insan başına savaşa gidemezsin artık teknoloji devrinde yaşıyorusz sanırım farkında değil

hala nasıl üzülmüyorlar ordaki ölen masumlara anlamıyorum
savaş sadece askerlele olmaz şuınu aklından çıkar önce . orta çağ gibi elinde ok yay kılıç yok. belli bir savaş yeri yok .
günümüz savaşları böyle olur . birbirlerine bomba atarak. tabi bunun sonucunda sivillerde feda ediliyor ama yapacak bir şey yok. savaş acımasız bir şey . orta çağ mantığından kurtulun bence . insanlar sadece filistinde ölmüyor. . burada masumdan kastın aynı inançtan yoldaşın oldugu için bu kadar yaygara yapıyorsun . rusya ukrayna savaşında ukraynayı bu kadar konuşmadık veya ölen doğu türkistanlıları . sizin inancınızda degilse masumda ölse zerre umurunda olmaz .

-nisay

80+ Bronze
rest çekmiyo zaten siyasi kozu var kullanıyo. bunu anlamak çok zor değil. devletler birbirlerine böyle laf atarlar zaten. meydanda belli olur kim erkek kim değil.

bunla bile dalga geçiyolar mesela. çok acınası durumdalar hakikaten. bundan 3 4 yıl önce dünyayı yahudiler yönetiyo dediğinde alay ederlerdi, "komplo teorisi" derlerdi gördüler kim yönetiyo dünyayı. şimdi de arzı mevud diyosun "ya git öyle şey mi olur" diyolar. 3 4 seneye israil sınıra dayansın bide görücem ben o errrrrkkek oğlu erkekleri. bakalım buradan konuşulduğu gibi kolay mıymış. ilk olarak yunan adalarına kaçmazlarsa tabii.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
rest çekmiyo zaten siyasi kozu var kullanıyo. bunu anlamak çok zor değil. devletler birbirlerine böyle laf atarlar zaten. meydanda belli olur kim erkek kim değil.

bunla bile dalga geçiyolar mesela. çok acınası durumdalar hakikaten. bundan 3 4 yıl önce dünyayı yahudiler yönetiyo dediğinde alay ederlerdi, "komplo teorisi" derlerdi gördüler kim yönetiyo dünyayı. şimdi de arzı mevud diyosun "ya git öyle şey mi olur" diyolar. 3 4 seneye israil sınıra dayansın bide görücem ben o errrrrkkek oğlu erkekleri. bakalım buradan konuşulduğu gibi kolay mıymış. ilk olarak yunan adalarına kaçmazlarsa tabii.
Merak etme olay arz-ı mevud değil onlar bizim milletimiz gibi masallara inansalardı bunları başaramazdı zaten. Fakat dindar kesim her toplumda olduğu gibi ağırlıklı olduğu için meşrulaştırma politikası yaparak halkın desteğinide arkalarına alıyorlar. Burada asıl olayın olma sebebinin dinsel bir şey değil son derece pragmatist ve makyavelist temellere dayanan işleyen bir proje tabi bu proje devleti var edende yahudiler değil yahudileri destekleyenler bu konuda hemfikiriz. Şu konudada hem fikir olalım dünya ortadoğudan ibaret değil Türkiyenin coğrafi ve politik konumu israil devletini kuranlar için çok önemli ve olası büyük savaş senaryosunda kendilerine kalkan olarak görüyorlar. Yani doğudaki devlerle (Çin-Rusya-İran-Kore-Japonya) NATO'nun savaşması gibi bir durumdan bahsediyorum. Ve şuan emin ol arzı mevudmuş oymuş şuymuş dünyanın her yerinde siyasiler dini kullanıyorlar sadece Türkiye ve İsrail değil.

-nisay

80+ Bronze
Merak etme olay arz-ı mevud değil onlar bizim milletimiz gibi masallara inansalardı bunları başaramazdı zaten. Fakat dindar kesim her toplumda olduğu gibi ağırlıklı olduğu için meşrulaştırma politikası yaparak halkın desteğinide arkalarına alıyorlar. Burada asıl olayın olma sebebinin dinsel bir şey değil son derece pragmatist ve makyavelist temellere dayanan işleyen bir proje tabi bu proje devleti var edende yahudiler değil yahudileri destekleyenler bu konuda hemfikiriz. Şu konudada hem fikir olalım dünya ortadoğudan ibaret değil Türkiyenin coğrafi ve politik konumu israil devletini kuranlar için çok önemli ve olası büyük savaş senaryosunda kendilerine kalkan olarak görüyorlar. Yani doğudaki devlerle (Çin-Rusya-İran-Kore-Japonya) NATO'nun savaşması gibi bir durumdan bahsediyorum. Ve şuan emin ol arzı mevudmuş oymuş şuymuş dünyanın her yerinde siyasiler dini kullanıyorlar sadece Türkiye ve İsrail değil.
usta dediklerin doğru ama israili diğer ülkelerden ayrı tutuyorum. adamlar sırf kutsal topraklar diye gittiler filistini işgal ettiler ya da başka bir deyimle yerleştirildiler. tamamen siyasi olarak arap öldürüyolar. öldürmezlerse araplar çoğunluk olacak çünkü ülkelerinde. diğer ülkeler kullanır doğrudur ama israil kesin olarak kutsal toprakları önemsiyo. hiçbir zaman durmayacak. geçen hafta 5 ülke bombalayıp hiçbir şey yokmuş gibi bize karşılık verirseniz bedel ödeteceğiz diyolar. neden durduk yerde lübnanı bombaladılar çünkü gazze düştüğünde ilk olarak kuzeye ilerleyecekler bahane arıyolar. bu durumda tayyip erdoğanın haması desteklemesi mantıklı olandır. boşuna hamas anadoluyu koruyor demiyor adam. hamas düşse israil durmayacak ve sınıra dayanacaklar. masal da desen siyasi de desen durum bu. bizim kanziler de arap sevmedikler için hamas terör örgütüdür cart curt uyduruyolar. çoğu çoluk çocuk tabii ama bunlar büyüyecekler ve tehlikeliler. velhasıl kelam ya dünya israili bitirecek ya israil dünyayı. sen arzı mevudu siyasi olarak görebilirsin ama zannetmiyorum. israil asi bi devlet dünyaya bedel ödeteceğiz diyo adamlar. doğu ülkelerini teke tekte çiğ çiğ yer ama türkiyeyi zannetmiyorum.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
usta dediklerin doğru ama israili diğer ülkelerden ayrı tutuyorum. adamlar sırf kutsal topraklar diye gittiler filistini işgal ettiler ya da başka bir deyimle yerleştirildiler. tamamen siyasi olarak arap öldürüyolar. öldürmezlerse araplar çoğunluk olacak çünkü ülkelerinde. diğer ülkeler kullanır doğrudur ama israil kesin olarak kutsal toprakları önemsiyo. hiçbir zaman durmayacak. geçen hafta 5 ülke bombalayıp hiçbir şey yokmuş gibi bize karşılık verirseniz bedel ödeteceğiz diyolar. neden durduk yerde lübnanı bombaladılar çünkü gazze düştüğünde ilk olarak kuzeye ilerleyecekler bahane arıyolar. bu durumda tayyip erdoğanın haması desteklemesi mantıklı olandır. boşuna hamas anadoluyu koruyor demiyor adam. hamas düşse israil durmayacak ve sınıra dayanacaklar. masal da desen siyasi de desen durum bu. bizim kanziler de arap sevmedikler için hamas terör örgütüdür cart curt uyduruyolar. çoğu çoluk çocuk tabii ama bunlar büyüyecekler ve tehlikeliler. velhasıl kelam ya dünya israili bitirecek ya israil dünyayı. sen arzı mevudu siyasi olarak görebilirsin ama zannetmiyorum. israil asi bi devlet dünyaya bedel ödeteceğiz diyo adamlar. doğu ülkelerini teke tekte çiğ çiğ yer ama türkiyeyi zannetmiyorum.
Merak etme yahudiler tek başına bir yere varmayı bırak bu devleti kuramazlardı bile onları destekleyip yerleştiren ABD, İngiltere değil mi? Biz onların müttefiğiyiz sınırlarımıza kadar toprakları genişlese bile savaşma olasılığımız yok denecek kadar az bence. Çünkü dediğim gibi resmi olarak ABD'nin müttefiğiyiz ve NATO üyesiyiz. Ayrıca kim ne diyosa desin yaptığı önemlidir sözde biz geçen sene süper devlet oluyorduk, Çin bir günde haritadan siler israili nasıl bedel ödetiyormuş? Türkiye bence açık ara 3.dünya savaşı tarzında bir büyük savaşta genel konumu olarak en avantajlı ülke eğer batı bloğuyla ters düşerse doğu bloğunda yer alır. İki tarafta Türkiye'yi savaş durumunda yanında görmek ister çünkü.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı

-nisay

80+ Bronze
Çünkü dediğim gibi resmi olarak ABD'nin müttefiğiyiz ve NATO üyesiyiz.
o işler değişir kral merak etme. tabii iki taraf da türkiyeyi yanında tutmaya çalışır. natoymuş abdymiş fasa fiso. sözde evrensel insan hakları var ama kağıtta sadece. yahudi hakları o. kağıt kürek işleri değişir. inşallah dediğin gibi olur savaşmayız ama hiç zannetmiyorum maalesef. sünni ittifakın lideri türkiye şuanda. bakalım nato bm nolucak.

The Semih

80+ Gold
gerçekten akıl tutulmasının somut kanıtısın dostum anlaşıldığı üzere klasik dış güçlercilerdensin yani ---> Malum Partili ve benim senin gibilere laf anlatacak sabrım ve takatım kalmadı artık.
sen dünyanın en zeki ve önde geleni olarak Büyük İsrail projesini bu kafayla durdurmaya çalış sana kolay gelsin :D

bunlara göre evet yüce türkiyeyiz biz her durumda alırız gibi saçma sapan akıl ve mantıktan uzak laflarla gaza geldikleri için bunlar mantık çerçevesinden bakmıyorlar olaya.
Amerikayı kuran israilli yahudiler olduğu için, İsraili amerikanın smurf çarı diyebiliriz. ABD israilin arkasında olmasaydı israil irana böyle kafa tutamazdı. Türkiyeyi katmıyorum bile, askeri güç olarak hepsinden iyiyiz.

Kendi ülkem diye demiyorum, somut kanıtlı rakamlara göre Türkiye askeri güç olarak avrupada 2. dünyada 8. sırada bu verileri türkiye söylemiyor global kurumlar açıklıyor. Yani dostum sende şu sadece enes kitlesi gibi ülkemize çoktan düşman olmuşşun konusmalarını okudum, bir türk genci kendi ülkesine bu kadar kötü bakmaz. Unutma iktidar geçiçi vatan kalıcıdır, bu ülkeye ne adamlar gelip geçti buda gidecek.

Top Bottom