Neler Yeni

Şimdi mi bilgisayar almak daha iyi yoksa corona virüsü bitince mi

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Dolar 7 ye dayandı dostum dolar yatışana kadar pars biriktirmeye bak. (y) ?

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha

Stingraiy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Süleyman Eser
4000 5000 tl arası pc almayı düşünüyorum ama şimdi mi sonra mı kara vermemdim tavsiyede bulunabilir misiniz ?
Şahsen bende yakın zamanda pc toplamayı düşünüyorum ama ortalık biraz karışık gibi bekleyebiliyorsan 3 4 ay kadar bekle derim.

Çınar Yaşar

80+ Gold
Şu anda Covid-19 olduğundan dolayı insanlar işine gidemiyor ve ekonomide sorun oluyor bu yüzden ise dolar yükseliyor. PC almak şu anda mantıklı değil Covid-19 virüsü geçsin o zaman al bence.

hamzaeren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hamza Eren Arı
Hocam Amerikan borsası %50 düşüşte deli piyasaya dolar sürücekler 3 e 4 e düşücek beklemelisin :) İyi günler :)
Umarım dediğiniz rakamlarda düşüşler görürüz herkes bir umut bunu bekliyor.
4000 5000 tl arası pc almayı düşünüyorum ama şimdi mi sonra mı kara vermemdim tavsiyede bulunabilir misiniz ?
Ben olsaydım beklerdim çünkü ne olacağı belli olmaz.Tam zamanlı sokağa çıkma yasağı gelirse belkide o paraya ihtiyaç olabilir riske atma derim.

OuzhannJr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Oğuzhan Karataş
tabikide sonra al çinde virüsten dolayı fabrikalar kapalı açık olan fabrikalarda en pahalı ürünü üretiyor sadece. yani orta segment ürünler piyasada yok bu yüzden de fiyatı artıyor kara cumada 1300 tl ye kadar düşen gigabyte rx 590 şuan çok nadir birkaç sitede var oralarda da 2000tl virüsten sonra dolar düşer büyük ihtimal artı birkaç gün sonra çin de hayat normale dönücekmiş toplu taşıma falan yeniden çalışacakmış ama tabi fiyatlar direk düşmez birkaç aya kadar çoğu fiyatın düşmesini umuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ArdaAydar
Şuan Dolar ve Euro tavan yapmış durumda virüs ittilten sonra ve dolar düştukten sonra almanı öneririm

Emre Baş

80+ Gold
Şimdi almayın kesinlikle borsa yüksek ve yükselişte kesinlikle bekle??

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,669
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom