Neler Yeni

Öneri Simulatör Oyunu Önerisi (Ekim 2022)

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Krom
Bütçe
700
Merhabalar. Bu bununla alakalı son konu olur umarım. Şu aralar sıkılıyorum, çoğunlukla simulasyon oyunlarına yöneldim fakat ya 2 ya da 3gün sürüyor bitirmesi. O yüzden sizden oyun önerisi istiyorum.( simulasyon arayan varsa car dealership sim. Öneririm)

Oynayıp da beğendiğiniz oyunlar olsun lütfen. Fifa tarzı oyunları pek sevmem, futbolla aram yoktur. Bütçe ise sıkıntı değil, Allah’a şükür.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Merhabalar. Bu bununla alakalı son konu olur umarım. Şu aralar sıkılıyorum, çoğunlukla simulasyon oyunlarına yöneldim fakat ya 2 ya da 3gün sürüyor bitirmesi. O yüzden sizden oyun önerisi istiyorum.( simulasyon arayan varsa car dealership sim. Öneririm)

Oynayıp da beğendiğiniz oyunlar olsun lütfen. Fifa tarzı oyunları pek sevmem, futbolla aram yoktur. Bütçe ise sıkıntı değil, Allah’a şükür.
abi zonadan indir önüne geleni ben öle yapıyom para vermiyom :) days gone indi yeni şimdi türkçe yama yapıp giricem

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dying Light, Doom Eternal, Soma, Stray

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Krom
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CodeEmZal

80+

Holdfast Nations At War (Napolyonik dönem ve WW1 dönem multiplayer savaş tarzı eğlenceli)

Hell Let Loose (Tam WW2 Multiplayer gerçekçi simülasyon, çoğunlukla ölüyorsun ve nasıl olduğunu bile anlayamayabiliyorsun.)

Chivalry 2 Ortaçağ (Kes Biç multiplayer oyun kılıçlar kalkanlar atlar 32v32 savaşlar)
Bu oyunlar ucuzdur 40-120₺ civarı olması lazım

Simülasyon deyince benim aklıma bunlar geliyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
My Summer Car
PC Building Simulator
Car Mechanic Simulator 21
Farming Simulator 22

Red Dead Redemption 2
Uncharted 1, 2, 3, 4
Witcher 3
Days Gone
Metro 2033, Metro Last Night, Metro Exodus üçlemesi
Cyberpunk 2077

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Krom
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
My Summer Car
PC Building Simulator
Car Mechanic Simulator 21
Farming Simulator 22

Red Dead Redemption 2
Uncharted 1, 2, 3, 4
Witcher 3
Days Gone
Metro 2033, Metro Last Night, Metro Exodus üçlemesi
Cyberpunk 2077
Uncharted çıkınca alacağım, rdr bende varX witchera bakmadım bakacağım ona, cyberpunk almayı düşündüm ama buglu falan diyorlar. Diğerlerinide bilmiyorum pek bana hitap etmiyor gibi.
Simulasyonlara gelirsek ilk oyunu oynamıştım my summeri. Car mechanic 2018 vardı beleşte epicin verdiği onu indireceğim, pc building iniyor zaten, fm de 19u var bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Holdfast Nations At War (Napolyonik dönem ve WW1 dönem multiplayer savaş tarzı eğlenceli)

Hell Let Loose (Tam WW2 Multiplayer gerçekçi simülasyon, çoğunlukla ölüyorsun ve nasıl olduğunu bile anlayamayabiliyorsun.)

Chivalry 2 Ortaçağ (Kes Biç multiplayer oyun kılıçlar kalkanlar atlar 32v32 savaşlar)
Bu oyunlar ucuzdur 40-120₺ civarı olması lazım

Simülasyon deyince benim aklıma bunlar geliyor.
O tarz sevmiyorum maalesef, savaşlı vs pek yakın değilim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ege Gökçe
Uncharted çıkınca alacağım, rdr bende varX witchera bakmadım bakacağım ona, cyberpunk almayı düşündüm ama buglu falan diyorlar. Diğerlerinide bilmiyorum pek bana hitap etmiyor gibi.
Simulasyonlara gelirsek ilk oyunu oynamıştım my summeri. Car mechanic 2018 vardı beleşte epicin verdiği onu indireceğim, pc building iniyor zaten, fm de 19u var bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O tarz sevmiyorum maalesef, savaşlı vs pek yakın değilim.
Cyberpunkı önemli ölçüde düzelttiler başlayabilirsin bir sıkıntı olmaz.Hikayesi güzel diyorlar oynamadım. Witcher sana hitap eder mi bilemem ama kesinlikle önerdiğim bir oyun her dakikası zevk almışımdır.

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Krom
Eskisi gibi bug yok. Her oyuncunun oynaması gereken oyunlardan kendisi.
Aslında demosu olsa belki indirir dener sonra alırdım. Crack indiripte deneyesin var ama crack şeylere zaten karşıyım bilgisayarada zarar veriyor. Keşke demosu olsa. Olmazsa alır iade ederim ama.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Fs
medieval dynasty
Kingdom come
Pc building similator

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Krom
Top Bottom