Neler Yeni

Öneri Simulatör Oyunu Önerisi (Ekim 2022)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Aslında demosu olsa belki indirir dener sonra alırdım. Crack indiripte deneyesin var ama crack şeylere zaten karşıyım bilgisayarada zarar veriyor. Keşke demosu olsa. Olmazsa alır iade ederim ama.
Crack önermem ancak dosyaları tarayarak ve kurduğunuz yeri kendiniz belirleyerek indirebilirsiniz. Bir sorun çıkmaz. Oynadıktan sonra da kalıntı oluşturmayacak şekilde silersiniz.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
kendi paramla almayı severim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Strayı duymuştum, dying light bana hitap etmez. Doom tarzı oyunları da sevmiyorum.
Anladığım kadarıyla kanlı ve vahşetli oyunları sevmiyorsunuz. O zaman Stray'i öneririm, hikayesi gayet güzel bir oyun ayriyeten SOMA ve A Plague Tale: Innonce'da çok güzel oyunlardı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
  • Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Crack önermem ancak dosyaları tarayarak ve kurduğunuz yeri kendiniz belirleyerek indirebilirsiniz. Bir sorun çıkmaz. Oynadıktan sonra da kalıntı oluşturmayacak şekilde silersiniz.
site adı vermeyeyim de, birkaç indirdiğim site vardı Premiere photosohop ve after effects indirmiştim ve virüs çıkmamıştı mesela. Tabi ikisi ayrı şeyler. Yüksek boyutlu olmayan oyunları indiririm belki. Zaten AVG, Avast ve kaspersky kullanıyorum.

Anladığım kadarıyla kanlı ve vahşetli oyunları sevmiyorsunuz. O zaman Stray'i öneririm, hikayesi gayet güzel bir oyun ayriyeten SOMA ve A Plague Tale: Innonce'da çok güzel oyunlardı
strayi bir arkadaşım oynamıştı ve parasının hakkını vermediğini söylüyordu.Videolarını izlerim, beğenirsem alırım. Teşekkürler.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Game pass in var ise
Doom
Aoe 4
It takes two
A Way Out

• Beğen

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Pc de degilim bakamiyorum olabilir
19 u indirirsen yardimci olurum yapamadigin yerlerde
yarın bakarım videolarına, zaten game passim var. İndirir sonrada silerim.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Kaan
kendi paramla almayı severim.

Strayı duymuştum, dying light bana hitap etmez. Doom tarzı oyunları da sevmiyorum.
abi öğrenciyik be oyunlara 200 300 veremem :(

TahinPekmez

80+ Silver
  • Beğen

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Aşırı rahatsız edici bir o kadarda etkileyici bir oyun
baktım, o tarz pek sevmem maalesef.

Yeni farkettim, neredeyse hiç bir türü sevmiyorum, ben niye konu açıyorum arkadaş.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Simılasyon oyunları kategorisinde ne önerirsiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,906
Üyeler
155,648
Son üye
babapro31
Top Bottom