Neler Yeni

Sınav Senesi PC'yi satmak

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Bu sene yks'ye gireceğim ve imzamda görmüş olduğunuz üzere bir masaüstü bir laptop olmak üzere 2 tane bilgisayarım var. Masaüstü olanı kardeşim kullanıyor, laptop olanı ben. Fakat farkettim ki oyunlar benim ders çalışmamı ciddi derecede etkiliyor. 1 saat oynar çıkarım diye girdiğim oyunu en az 3 saat oynuyorum, zamanın da nasıl geçtiğini anlamıyorum. Aklımda bu laptopu satıp ya iş laptopu almak ya da parayı bir kenarda durutmak var. Ayrıca bu sene tablet aldım, ders videolarını ordan izliyorum, testi de kitaptan çözüyorum. Ders çalışmak için laptop'u kullanmıyorum diyebilirim. Oyun oynamak dışında laptoptan photoshop ve illustrator kullanıyorum, bu işler içinde ortalama bir iş laptopu işimi görür diye düşünüyorum. Bu arada sosyal medyada çok fazla zaman geçirmiyorum, dizi ve film de çok izlemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Mert Kirazlı
Yani iraden zayıf kendini alıkoyman gerekiyor bende başta öyleydim laptoptan oyun oynuyordum ilk başta oyunu sildim 4-5 gün oynamadıktan sonra zaten bırakmış gibi oluyorsun ama o günler içinde asla oynamaman lazim şimdi Bi arkadaşımı alıyorum kütüphaneye gidiyorum günde 7 saat rahat hiç oyun oynamadan calisiyoruz yani anlayacağın kendini sartlaman lazim bu oyunu oynamamam lazım diye yapabilirsen satmana gerek yok ama baktın olmuyor tabletin varmış zaten sat tabletten calis tablet daha iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,187
Üyeler
150,237
Son üye
WordLex
Top Bottom