Neler Yeni

sınav senesi sınıfta kaldım(yeni yönetmelik)

emin14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Yeler
arkadaşlar bazı günler ders çalışmak için okula gitmiyordum devamsızlığı düzeltirim diyordum.son durumda özürsüz 12.5 gün devamsızlığım var yeni yönetmelikde müdürün devamsızlığı değiştiremeyeceği yazıyor.

acaba okul harici devamsızlığı değiştirecek bir yer varmıdır? yardımlarınızı bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hüseyin Mert Görgel
arkadaşlar bazı günler ders çalışmak için okula gitmiyordum devamsızlığı düzeltirim diyordum.son durumda özürsüz 12.5 gün devamsızlığım var yeni yönetmelikde müdürün devamsızlığı değiştiremeyeceği yazıyor.

acaba okul harici devamsızlığı değiştirecek bir yer varmıdır? yardımlarınızı bekliyorum
Oda bir seymi bende çalışacam diye gitmedim 21 gün oldu bugün 12 özürsüz 9 özürlü devamsızlık var bizim hocalarımız özürlüye geçiriyor müdür yardımcısı yapıyor birde bunu bence size yalan söylemişler gibi geliyor.

emin14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Yeler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oda bir seymi bende çalışacam diye gitmedim 21 gün oldu bugün 12 özürsüz 9 özürlü devamsızlık var bizim hocalarımız özürlüye geçiriyor müdür yardımcısı yapıyor birde bunu bence size yalan söylemişler gibi geliyor.

sanırım sınıfta kaldım tüm emekler boşa gitti :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hüseyin Mert Görgel

sanırım sınıfta kaldım tüm emekler boşa gitti :/
Ben hocaya şimdi sordum 1. Dönemden gün varsa bile sileriz dedi bana şimdi

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Arif Dağcı

kanka harbi kötü zamana denk geldiniz bizde(2 sene öncesi) 2.dönem 2 3 hafta gitmişimdir max hep kütüphane dershane arası gidip geliyodum çok iyi geçiyodu şimdi illa okula gitcen ordaki elemanlar rahatsız etcek sessiz olmicak vs vs işiniz zor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,508
Üyeler
152,261
Son üye
beetlen124
Top Bottom