Neler Yeni

Sınavlar beni çok zorluyor 9. sınıf

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Fettah Özalp
arkadaşlar imam hatip okuyorum 9. sınıfım çok güzel kuran okuyorum ilahi söylüyorum ama ailem bir türlü mutlu olmuyor taktir belgesi istiyorlar teşekküre bile kızıyorlar, ben bu sene teşşekür bile zor alırım gibime geliyor malum artık sıkılaştı okul. ailem belge alamaz isem meslek lisesi elektirik bölümüne alacağını söylüyor ben okulumda memnunum, çok saçma bu nasıl bir ceza
ceza olabilirki. konuyu açma sebebim çok saçma biliyorum biraz derdimi dökmek istedim, aileme kendimi nasıl açıklarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Onur
Kanka ben fen lisesine gidiyorum aynı durum ama ailem ceza vermezse baya kızarlar

The Semih

80+ Gold
İmam hatip okuyan öğrencilerin aile baskısıyla okutulduğunu düşünürsek işin çok zor kardeşim.

9. sınıfın ilk dönemindeki konular basit dostum çalışınca rahat yaparsın

aileni memnun etmek istiyosan amaç ortalamanı yüksek tutmak olsun dostum
ders katsayısı yüksek yapamadığın dersleri yapmaya çalış

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,328
İsim
Oğuz
Teşekkür alamıyorsan haklılar gibi fakat önce İmam Hatipten alsınlar :)

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
arkadaşlar imam hatip okuyorum 9. sınıfım çok güzel kuran okuyorum ilahi söylüyorum ama ailem bir türlü mutlu olmuyor taktir belgesi istiyorlar teşekküre bile kızıyorlar, ben bu sene teşşekür bile zor alırım gibime geliyor malum artık sıkılaştı okul. ailem belge alamaz isem meslek lisesi elektirik bölümüne alacağını söylüyor ben okulumda memnunum, çok saçma bu nasıl bir ceza
ceza olabilirki. konuyu açma sebebim çok saçma biliyorum biraz derdimi dökmek istedim, aileme kendimi nasıl açıklarım

Kanka ben fen lisesine gidiyorum aynı durum ama ailem ceza vermezse baya kızarlar

İmam hatip okuyan öğrencilerin aile baskısıyla okutulduğunu düşünürsek işin çok zor kardeşim.

insan kabullenmek istemiyor

9. sınıfın ilk dönemindeki konular basit dostum çalışınca rahat yaparsın

aileni memnun etmek istiyosan amaç ortalamanı yüksek tutmak olsun dostum
ders katsayısı yüksek yapamadığın dersleri yapmaya çalış

matematikden kalacağımı hiç sanmam edebiyat beni korkutuyor

Teşekkür alamıyorsan haklılar gibi fakat önce İmam Hatipten alsınlar :)

Top Bottom