Neler Yeni

Sınıfım ile Ortak Noktam yok

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Arkadaşlar sınıfın geneli benimle çok farklı birkaç kişi vardı ortak noktalar olduğumuz ama onlar gitti sınıf 40 kişilik ve onlar ile hiçbir ortak noktam yok konuşmak için.
Ben siyaset ülke bilimi edebiyat teknoloji felsefe din tarih sanat konuşmayı seven birisiyim genel kültür sevmekteyim ama maalesef ki sınıfta onlardan bir tanesi bile yok.
Sınıf genellikte dedikodu dedikodu ve daha fazla dedikodu konuşur erkekler ise futboldan başka bir şeyleri yok ve evet benim futbol ile alakam yoktur basketbol binicilik doğa yürüyüşü gibi sporları seviyorum.

Kısaca sınıf ile alakam yok ne yapabilirim beni devamlı zeki kültürlü entelektüel kibar biliyorlar ama ilgilendiğim konular genellikte entelektüel değildir
Kendimi çok sıkıcı buluyorum çünkü onlarda beni öyle buluyorlar.
Hiçbir farkımız yok, seninle tanışmak isterdim.
Yıllarca linçlendim tarih, genel kültür, siyaset ve müzik zevkim yüzünden.
Herkes O zaman ne çıktıysa sırf HaWlı olmak için onu dinlerdi çoğu solcuydu vatan milletle alakaları yoktu.
ben Orhan Müslüm dinlerdim onlar ezhel mi feromu birileri işte.
İğrenirlerdi benden yine 2 3 arkadaşım vardı.
Bizim avantajımız onlardan farklı olmak.

Şimdi trollsen delikanlı gibi söyle çünkü dediklerimizi dikkate almayıp yine konular açacaksın.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,875
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Yani ikinizi de tanımadığım için net bir şey söyleyemem. Ama arkadaş sanki gerçekten ciddi gibi bu açtığı konuda. Troll yapmak istese bu kadar ciddiye almazdı diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi, bilemiyorum neyin gerçek olduğunu.
İstediğine inanmakta özgürsün dostum, 1 yıl gibi bir süre bu arkadaşın trollüğünü çekicince inancım kalmadı benim de. Bu arkadaştan iyi senarist ve yönetmen olur boşa burda yeteneğini harcıyor

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Başka şubelerden dostlar edinmeye çalış . Sınıftakilerle aynı myhabbete sahip değilsin ama yinede onların sohbetini dinle yorum katmak zorunda değilsin . Okul dışında en azın beraber olmaya çalışın .

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Entel Feridun musunuz?
Boşverin onlardan arkadaş olmaz zaten. Gerek yok.
benim başka sınıftan bi arkadaşım var adı feridun ve aşırı entel biri ama ondan uzak duranlar vermı bilmiyorum soylemedi hiç bana demek ki feridunlar hep entel insanlar oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar sınıfın geneli benimle çok farklı birkaç kişi vardı ortak noktalar olduğumuz ama onlar gitti sınıf 40 kişilik ve onlar ile hiçbir ortak noktam yok konuşmak için.
Ben siyaset ülke bilimi edebiyat teknoloji felsefe din tarih sanat konuşmayı seven birisiyim genel kültür sevmekteyim ama maalesef ki sınıfta onlardan bir tanesi bile yok.
Sınıf genellikte dedikodu dedikodu ve daha fazla dedikodu konuşur erkekler ise futboldan başka bir şeyleri yok ve evet benim futbol ile alakam yoktur basketbol binicilik doğa yürüyüşü gibi sporları seviyorum.

Kısaca sınıf ile alakam yok ne yapabilirim beni devamlı zeki kültürlü entelektüel kibar biliyorlar ama ilgilendiğim konular genellikte entelektüel değildir
Meslek lisesi mi hocam?

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Ahmet Güney

Bende senin gibi olmak isterim
Karışan yok soru soran yok mis gibi

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Elimden geldiği kadar onların seviyesine düşmeyi deniyorum ve Teneffüslerde Kitap ve Müzik Dinliyorum tek başıma iyice Asosyal oldum.

Öyle Diyim ben sana Şimdi Onların Konuştuğu Dedikodu bende Arkadaş ortamı yok demi evet Benim arkadaşım olmadığını için dedikodu bilmiyorum zaten Dedikodu konuşmasını sevmeyen birisiyim Öyle olduğunu için ortam noktam yok.
Ah be uzuldum sana aslında aynı şeyleri yaşıyacaz benimle şuan muabet eden 1-2 dostum var kalanı beni sevmez eğer kalan 1-2 dostum da giderse seninle aynı duruma düşücez umarım onlar gitmez yoksa halim vahim

Bende senin gibi olmak isterim
Karışan yok soru soran yok mis gibi
Bence fazla özenme çünkü biraz zaman geçtikten sonra seni düşmanları gibi görüp arkandan iş çeviriyorlar yapmadıkları pislik kalmıyor puştların

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Ahmet Güney
Ah be uzuldum sana aslında aynı şeyleri yaşıyacaz benimle şuan muabet eden 1-2 dostum var kalanı beni sevmez eğer kalan 1-2 dostum da giderse seninle aynı duruma düşücez umarım onlar gitmez yoksa halim vahim

Bence fazla özenme çünkü biraz zaman geçtikten sonra seni düşmanları gibi görüp arkandan iş çeviriyorlar yapmadıkları pislik kalmıyor puştların
Zaten hep arkadan konuşuyorlar iki yüzlüler

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
Ulan ne yalan söyleyeyim benim de öyle ama hem kızlarla hem erkeklerle gün boyu takılırız
Ben Body konuşurum onların çoğu futbol konuşur
Ben Yemek konuşurum onlar ekonomi konuşur
Ben kimseye dokunmam onlar birbirlerine dokunur (sanırım gluteus medius kaslarının korkusundan bana dokunmuyorlar, umrumda değil dokunmasınlar da kafi.)
Ama aralarında düzgün çocuklar da var, Anadolu Lisesine giderken de öyleydi şimdi de öyle.
Sen onların senin konularına girmesine öncü ol, onlara yaptığın şeyleri yaptır vs, 20 kişilik sınıfız 4 kız 3 erkek basmaktayız.
ÖNCÜ OL ANAM ÖNCÜ OL
UTANMAYIN ARKADAŞLAR
Herkese bol şans.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Zaten hep arkadan konuşuyorlar iki yüzlüler
Hem oyle hemde çok iftira atıyorlar ve sana çamur atmak için elinden geleni harcıyorlar bir bilsen varya adam bende 4 gözle hata arıyor bi hata yapsada tum sınıfa yayıp çamur atsak diye çok depresif bir şey benim hatamı arıyacana biraz ders çalışsa tum dersleri geçecek o kadar soyluyorum sana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,846
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom