Neler Yeni

Siparişim Sürat Kargo ile geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman
Sürat kargo hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim bir kargo o firma ile gelecekmiş de ta dün öğlene doğru dağıtım şubesine ulaşmıştı hâlâ dağıtıma çıkmadı. Sizce yarın gelir mi?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sürat kargo hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim bir kargo o firma ile gelecekmiş de ta dün öğlene doğru dağıtım şubesine ulaşmıştı hâlâ dağıtıma çıkmadı. Sizce yarın gelir mi?
Bazen öğleden sonra dağıtıma çıkarıyorlar. En doğru bilgiyi şube verir.

Legolasea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Deniz
bunu sadece Allah bilir
sürat kargonun işleri Allah'a kalmış kardeşim
inşallah gelir.
şaka bir yana gerçekten Türkiye'de en kötü kargo firması hangisi deseler sanırım sürat kargo ile ptt kargo en üst sırayı paylaşırlar

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne diyorsunuz şimdi arkadaşlar yani iptal edip yeniden mi alayım belki farklı firma gelir

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Ptt en leşi sürat 2.

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ekrem Fil
ben bütün kargolarımı ordan gönderiyorum hiç bir kargoda ezik kırık sıkıntısı yaşamadım. hız konusunda pek bir fikrim yok sürat dışında yurtiçi kargo kullandım daha yavaştı bence, bu kadarını diyebilirim

Top Bottom