Neler Yeni

Sırf marka için RTX'den GTX' düşülür mü?

enessup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Enes Hazar
bu ses cw değil gibi, aynı yükte blackplateye elinle çok zorlamadan destek verir gibi biraz bastırabilir misin, backplate titredigi için yapıyor olabilir
Tekrar çıkarsa bakacağım hocam, deniyorum olmuyor düzeldi sanırım. Umarım düzelmiştir.
çözümü söylüyorum. fanları tek tek parmağınla orta yuvarlaktan baskı uygulayıp durduracaksın ses hangisinden ya da hangilerinden geliyorsa fan değişimi tamirden anlıyorsanda gres yağıyla yağlayacaksın.
Tamirden anlamıyorum ama aldığım adama yaptırabilirim, belki termal macun için de gidebilirim ikisini de aradan çıkarırım. Şimdi ses yok, bakalım tekrar çıkacak mı.

enessup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Enes Hazar
@crazyboyy1 Hocam dediğiniz kısma baskı yaptım ama ses değişmedi, cs oynuyordum ses yeniden çıktı ara ara.

enessup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Enes Hazar
RTX 2060 Super tabii ki de. Öyle bir hata yapmayın sakın. Ne DLSS var, ne ışın izleme. Ek olarak mimarisi de eski.
bu ses cw değil gibi, aynı yükte blackplateye elinle çok zorlamadan destek verir gibi biraz bastırabilir misin, backplate titredigi için yapıyor olabilir
Fan sürtme sesi gibi aynı, coil whine desem o kadar yüksek çıkmaması lazım ses...
Bakım yaptıktan sonra sorunu çözecektir alacak kişi. Yakın bir şehirde olsaydım, bakımını yapardım kartınızın.
Hocam videolardaki testlerde hiç çıkmıyor o derecelere, normal mi sizce?
82 sabit benim rdr 2'de, videolarda 70 görmüyor.
1715196356742.png

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,442
İsim
Hacı
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular