Neler Yeni

🔥İndirim Sırma,Akmina,Hayat Markalı İçeceklerde %45 İndirim Fırsatı Başladı🔥😱

ChristianSerratos

80+ Bronze
Boykot sağolsun güzel indirim oluyor sadeli kaptım boykot yapanlara teşekkürler

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Doğan gelişigüzel
Boykot sağolsun güzel indirim oluyor sadeli kaptım boykot yapanlara teşekkürler
aynen boykoto devam beyler , aldık 16 tane 1 lt çeşit çeşit ortadoğuya katkımız olsun alcağım yoktu boykot var diye aldım konuyu açan arkadaşıma ayrı teşekkür ediyorum bilgilendirdiği için :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Güngör
bu markalarin kime ait oldugunu ve neden ayaga dustuklerini hatirlatmak adina,
gayrimuslim ulkelerde, bizden daha cok bu kiyima karsi duranlardan utanarak;

☠️ ITrail destekcisi danone nin markalari olduklarini hatirlatmak istedim

1-2 koli alsak bi kahve parasi farkedeceginden, uzak durulmasi adina gonulden ricada bulunacagim.

derdim tartisma olmadigindan, kimseye cevap yetistirmicem,
gercek birdir, dile getiremiyorsakta, engel olmayalim gardaslar
devletime ihanet edenlere merhamet yok.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
devletime ihanet edenlere merhamet yok.
Kimsenin devlete ihanet ettiği yok. Eğer bir ihanet var ise bunu hükümet yapmıştır. Boykot yapanada yapmayanada saygım var. Saygim boykot ile dalga geçenlere ve ihanet ediyorsunuz diyenlere yoktur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Güngör
Kimsenin devlete ihanet ettiği yok. Eğer bir ihanet var ise bunu hükümet yapmıştır. Boykot yapanada yapmayanada saygım var. Saygim boykot ile dalga geçenlere ve ihanet ediyorsunuz diyenlere yoktur.
halk olmadan hükümet hiçtir ki oradaki yerel yönetimler koca devlete halk desteksiz nasıl baş kaldıracak. Bir çok aşiretin desteğini alarak bu ihanet gerçekleştirilmiştir. Sizin dediğiniz gibi oradaki yerel yönetimdeki hainler ve emir komutasındaki askerler değildir sadece.

JackRyan

80+ Silver
halk olmadan hükümet hiçtir ki oradaki yerel yönetimler koca devlete halk desteksiz nasıl baş kaldıracak. Bir çok aşiretin desteğini alarak bu ihanet gerçekleştirilmiştir. Sizin dediğiniz gibi oradaki yerel yönetimdeki hainler ve emir komutasındaki askerler değildir sadece.
Ne anlatiyorsunuz hocam ülkede bu ürün satılıyor bahsettiğiniz gibi olsa satışlar yasaklanması lazım.

Top Bottom