Neler Yeni

Sistem Alıcam Lakin Kredi Kartı Konusunda Fikir Almam Gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci
Dostlar herkese hayırlı günler kolay gelsin çalışıyorum itopyada peşin fiyatına taksit olayı olduğu için bu ay sonu 3+2 5 ay taksite girmek istiyorum lakin çalıştığım yerde yeniyim yaklaşık mesayilerle beraber 9-10k gibi bir gelirim oluyor ama kredi kartı limitim 2500 tl olarak gözüküyor aldığım maaş miktaarına göre kredi kartı limitim en fazla ne kadara kadar çıkarabilirim birde faiz biner mi? binerse ne kadar biner 5 ay için şimdiden görüşleriniz için teşekkür ederim.

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
kredi kartı limitimi maaşı 11k gösterip 6k istemiştim red yedi gene 11k gösterip 5k denedim kabul oldu yarısına kadar arttırıyorlar sanırsam ama ardından 20k teklifi geldi onu reddettim

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Kredi notun iyiyse resmiyette gözüken maaşının 5 katına kadar müsaade ediyorlar.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,248
İsim
yusuf ecer
Dostlar herkese hayırlı günler kolay gelsin çalışıyorum itopyada peşin fiyatına taksit olayı olduğu için bu ay sonu 3+2 5 ay taksite girmek istiyorum lakin çalıştığım yerde yeniyim yaklaşık mesayilerle beraber 9-10k gibi bir gelirim oluyor ama kredi kartı limitim 2500 TL olarak gözüküyor aldığım maaş miktaarına göre kredi kartı limitim en fazla ne kadara kadar çıkarabilirim birde faiz biner mi? binerse ne kadar biner 5 ay için şimdiden görüşleriniz için teşekkür ederim.
Akbanksa eğer 5kdan başlatıp limitini arttırıyolar ilk aydan sonra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
garanti bbva ise 5000den yukari vermez. onun yerine avans hesap acarsin
Görüşünüz ve tavsiyeniz için teşekkürler hocam ama bir arkadaşımda benle aynı işi yapıyor orada garantiyle çalışıyor avansa bulaştım sen bulaşma diyor ama o 24k sistem için bulaştı ben totalde 15k'lık bir sistem için taksite gireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

2500 limit ne hocam hiç çalışmadınızmı
Hocam ilk kez çalışıyorum okulun bitmesini bekledim malum 12'ler içinde af çıkınca erkenden başlayayım dedim

Akbanksa eğer 5kdan başlatıp limitini arttırıyolar ilk aydan sonra.
Hocam hem garanti hemde finansbank mevcut

Kredi notun iyiyse resmiyette gözüken maaşının 5 katına kadar müsaade ediyorlar.
Hocam pederin 30k limiti var ona taksit yaptırıp her ay ona öderim kafasındayım ama faiz biner mi 5 aylık taksit için

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Hocam pederin 30k limiti var ona taksit yaptırıp her ay ona öderim kafasındayım ama faiz biner mi 5 aylık taksit için
Satın alma ekranında ne kadar faiz çıkacağı sipariş onayından önce çıkar

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satın alma ekranında ne kadar faiz çıkacağı sipariş onayından önce çıkar
Hocam 15K'lık bir sistemi 3+2 peşin fiyatına taksitle almak mı daha mantıklı olur yoksa nakit almak mı?

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci
Ben donumu bile taksitli alıyorum
Hocam sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün :)

paran varsa nakit yoksa taksit
Vallahi hocam bende taksite girme niyetindeyim de işte bu kredi limiti olayını nasıl yapıcam onu bilemiyorum bu ay sonu bir an önce alasım var seçimden sonra ne olucağı konusunda çok tedirginim

Kaporta Eray

80+ Bronze
kredi puanın önemli benim maaş asgari gözüküyor deli gibi kredi kartı vermek istiyorlar 20k daha 50k kredileri saymıyom

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,179
Üyeler
155,985
Son üye
ygtb
Top Bottom